Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6 aldım

furknkse

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun hocam. Bende Lenovo Ideapad L340 Gaming kullanıyorum. Lenovo iyidir. İyi etmişsiniz.

Bu fiyata direkt 5600h 16 GB versiyonu alinabilirdi, onun dışında güzel cihaz bende kullanıyorum.
Bazı forumlarda nerde olduğunu hatırlamıyorum burada da olabilir, 11300h'nin oyunlarda daha iyi olduğunu, render için 5600h alın dediğini gördüm bu sebeple bunu tercih ettim. 5600h olanda GPU TDP 85w iken bunda 90W diye satıcılar yazmıştı ona da aldandım diyebilirim.

Bazı forumlarda nerede olduğunu hatırlamıyorum burada da olabilir, 11300H'nin oyunlarda daha iyi olduğunu, render için 5600h alın dediğini gördüm bu sebeple bunu tercih ettim. 5600h olanda GPU TDP 85W iken bunda 90W diye satıcılar yazmıştı ona da aldandım diyebilirim.

Oyun performanslari denk CPU'larin neredeyse, 5600h çokluda fark atıyor 6 çekirdek olduğu için. Artı olarak soyliyebilecegim tek yer 11300h daha az ısınıyor, 75-80 civarlarini göremedim o CPU'da yaz sıcağında.

Oyun performanslari denk CPU'larin neredeyse, 5600h çokluda fark atıyor 6 çekirdek olduğu için. Artı olarak soyliyebilecegim tek yer 11300h daha az ısınıyor, 75-80 civarlarini göremedim o CPU'da yaz sıcağında.

Hocam size bir sorum var. Turbo fan moduna mı o değerleri alıyorsunuz?

Hocam size bir sorum var. Turbo fan moduna mı o değerleri alıyorsunuz?

Performans kipinde evet, zaten doğrudan fana etki edemiyorsunuz ipglerde ve Legion'larda kendisi açıyor.

Legion serisi hem öncekileri hemde güncel olanı çok iyiydi. Bu seri nasıl acaba? Pek bir sorun vb. rastlamadım. Görüntüsüde güzel. GPU %99 yük altında, en az 30 dakika oyun sonucu ısı değerleri neler?

Hayırlı olsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı