Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6 alınır mı?

Bütçe
18000

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ryzen modeli bence daha iyi. Intel biraz fazla pahalı ve performans olarak pek farkları yok, hatta Ryzen'ın batarya konusunda daha başarılı olması lazım. Yalnız 135W adaptörle geliyor diye biliyorum ve bu yüzden yük altında şarjı bitebiliyor.

Ryzen modeli bence daha iyi. Intel biraz fazla pahalı ve performans olarak pek farkları yok, hatta Ryzen'ın batarya konusunda daha başarılı olması lazım. Yalnız 135W adaptörle geliyor diye biliyorum ve bu yüzden yük altında şarjı bitebiliyor.
Hocam bunu duymuştum daha sonradan bir adaptör almam mı gerekicek? yoksa çok da sıkıntılı bir durum değil mi?

Hocam bunu duymuştum daha sonradan bir adaptör almam mı gerekecek? Yoksa çok da sıkıntılı bir durum değil mi?

Hayır servisten değiştireceksiniz.

Hocam ücretsiz değişim mi sağlıyolar? Eğer böyle bir şey varsa neden baştan düşük Volt'lu adaptoru veriyorlar ki?

Evet ücretsiz sağlıyorlar, o kadar toptancilarin eline gittikten sonra degistirebileceklerini pek sanmıyorum kutu içeriğini, kullanıp sorunun farkında olmayanlarda vardır illaki.

Hocam bunu duymuştum daha sonradan bir adaptör almam mı gerekicek? yoksa çok da sıkıntılı bir durum değil mi?
Bence çok sıkıntılı bir durum değil ancak tabii ki olmasa daha iyi olur. Muhtemelen ağır iş yükü oluşturan programları kullanmayan insanlar adaptörden bir yana sıkıntı yaşamadığı için düşük bir adaptörle gönderiyorlar, teknik servise şikayet edene de adaptör veriyorlar. Benim tahminim bu yönde.

Geri
Yukarı