Lenovo Ideapad Gaming 3 3050 Ti alınır mı?

VEGASS

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 / i5 12500H -16 GB RAM - 512 GB SSD - RTX 3050 Ti
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba, yakın zamanda Teknosa'dan bu bilgisayarı alacağım. Oyun ve yazılım işleri için kullanacağım bu yüzden bu laptopu almaya karar verdim. Sizce Lenovo Ideapad Gaming 3 serisi başarılı mı? Soğutması vb. şeyleri iyi midir? Teknosa'dan 22000TL'ye daha iyi laptoplar var mıdır? Son sorum, bu laptopta kaç tane RAM ve SSD slotu bulunuyor?

Lenovo Ideapad Gaming 3 kullanıcısıyım bende. Sizin önerdiğinizden çok daha düşüğün kullanıyorum orası ayrı ancak soğutmasından çok memnunum. Fiyatı biraz pahalı geldi bana.@ege hanedar hocamın önerdiği laptop fiyat olarak yüksek olsa da hem 3060 ekran kartına sahip hem de ekranı 17.3 inç. Ancak ekran LCD. IPS özelliğe sahip mi bilmiyorum. Ben olsam Önerilen Acer Nitro 5'i alırdım.

Güzel model fakat bu fiyata alınmaz.

Bütçen buna yeter mi?
Hocam fiyatına göre alınmayacağının farkındayım ve sizin attığınız model gerçekten fiyatına göre çok güzelmiş fakat bütçem yetse bile Teknosa veya Vatandan farklı bir yerden alamam.

Hocam babama aldıracağım için kendisi Teknosa veya vatandan alma taraftarı.

Sizi çok iyi anlıyorum hocam. Benim babamda katı prensiplere sahiptir. İnternetten alacağı zaman sadece Hepsiburada'dan alır. İsterse arada 2K fiyat farkı olsun. Yapacak fazla birşeyiniz yok gibi.

Sizi çok iyi anlıyorum hocam. Benim babamda katı prensiplere sahiptir. İnternetten alacağı zaman sadece Hepsiburada'dan alır. İsterse arada 2K fiyat farkı olsun. Yapacak fazla birşeyiniz yok gibi.
Hocam bir sorum olacak malum seçime çok az kaldı. Bilgisayarı yarın alacağım ama seçimden sonra vergi indirimlerinden bahsediyorlar sizce seçimi beklemeli miyim?

Şansınızı deneyin hocam.
Hocam şimdi araştırdımda bilgisayar, laptop ve tabletlerde ötv bulunmuyormuş. Kılıçdaroğlu ötv indirimden bahsediyordu o yüzden vergi indirimden yararlanamayacağım o yüzden yarın almam daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı