Lenovo Ideapad Gaming 3 81Y400D9TX klavyenin ortası ve sol tarafı ısınıyor

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bu laptopu aldım ve CS:GO Battlefield 1 ve GTA 5'te deneyebildim. Oyuna girdikten 10 15 dakika sonra klavyenin orta ve sol tarafı eli rahatsız edecek şekilde ısınıyor. Hepsiburada üzerinden aldım ve alan 10 kişi de böyle bir ısınma sorunu olduğunu yazmamış, acaba sadece bende mi var? Bir de biri Leneovo'nun yazılımı üzerinden birçok şeyi kontrol edebileceğimizi söylüyor. Bu yazılımın adı nedir?
Bu yazılımın adı ve linkini atrsanız sevinirim.

Bu laptopu aldım ve CS:GO Battlefield 1 ve GTA 5'te deneyebildim. Oyuna girdikten 10 15 dakika sonra klavyenin orta ve sol tarafı eli rahatsız edecek şekilde ısınıyor. Hepsiburada üzerinden aldım ve alan 10 kişi de böyle bir ısınma sorunu olduğunu yazmamış, acaba sadece bende mi var? Bir de biri Leneovo'nun yazılımı üzerinden birçok şeyi kontrol edebileceğimizi söylüyor. Bu yazılımın adı nedir?

Lenovo vantage hocam onu yükleyin.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum.2 gün önce elime geçti cihaz,performans açısından hiçbir sıkıntısı yok gayet güzel. Ama ısınmaması için fanlar çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Ve ısınma aynı şekil... Bir gelişme olursa haber ver hocam.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. 2 gün önce elime geçti cihaz, performans açısından hiçbir sıkıntısı yok gayet güzel. Ama ısınmaması için fanlar çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Ve ısınma aynı şekil... Bir gelişme olursa haber ver hocam.

Tamam hocam eğer sen bir çözüm bulursan haberdar et beni:)

hocam monster a5 serisi ile senin laptop arasında kaldım monster türk malı olduğu için güvenemiyorum ama lenovoda da ram slotunu öğrenemiyorum bana kaç slot olduğunu söyleyebilir misin?
Tamam hocam eğer sen bir çözüm bulursan haberdar et beni:)
bide kardeşim nu ısınma problemi3-4 saat oyun oynarken mi oluyor yoksa aralıksız 10 saat falan mı oynadın?

Son düzenleme:
Kardeşim klavyenin yanmaya başlaması yani elimi rahatsız edecek şekilde ısınması 30 dakikayı bulmuyor. Malzeme kalitesi çok güzel ince ve zarif ancak ısınma sorunu var. Almanı önermem. Ancak yine de alırsan da 2 tane RAM slotu vardı diye hatırlıyorum.

Kardeşim klavyenin yanmaya başlaması yani elimi rahatsız edecek şekilde ısınması 30 dakikayı bulmuyor. Malzeme kalitesi çok güzel ince ve zarif ancak ısınma sorunu var. Almanı önermem. Ancak yine de alırsan da 2 tane RAM slotu vardı diye hatırlıyorum.
Cok tesekkurler kardesim baya arada kalmistim mecbur monster almaya calisacagim

Hocam günlerdir Ideapad 3 başlıklarına bakıyorum sizinki hatalı ürün olabilir başka forumlarda böyle bir sorun yaşayan kimse yok.

Hocam günlerdir Ideapad 3 başlıklarına bakıyorum sizinki hatalı ürün olabilir başka forumlarda böyle bir sorun yaşayan kimse yok.

Öyle olabilir diye bende 3 Eylül'de Lenovo'ya mesaj attım ancak geri dönüş olmadı. Ben yaşadığımı anlattım. Açtığım konulardan birinde(hangisi hatırlayamadım) 2 kişi daha aynı sorunu yaşadığını söylemişti.

Hocam aynı cihaz bende de var oyunlarda belli bir sıcaklığa ulaşıyor gerçekten ama ben bir sıkıntı yaşamadım henüz ve iade etmeyi de düşünmedim açıkcası. Çünkü muadil laptoplarda da illa ki ısınmalar oluyor.

Geri
Yukarı