Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00D3TX alınır mı?

Khrey

Decapat

Arkadaşlar bilgisayarım bozuldu oyun oynayan biriyim bu laptopun tasarımını da beğendim, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 0 almak iyidir güzeldir de bence 10 11 veya 12 bin gibi bir limitiniz varsa 2.el laptop bakın temiz olmasına vesayire dikkat edersiniz emin olun bunun 2 3 katı daha iyisini alabilirsiniz en azından laptop alırken en önemli şey ekran karti dır detaylı güzel bir araştırma ile iyisini bulursunuz.

Hocam 0 almak iyidir güzeldir de bence 10 11 veya 12 bin gibi bir limitiniz varsa 2.el laptop bakın temiz olmasına vesayire dikkat edersiniz emin olun bunun 2 3 katı daha iyisini alabilirsiniz en azından laptop alırken en önemli şey ekran karti dır detaylı güzel bir araştırma ile iyisini bulursunuz.
bilgisayardan anlasam tamam da maalesef anlamıyorum ve ayrı yeten çoğu ikinci eller şehir dışında olduğu için adamın yalan söylemeyeceğine güvenemiyorum bunun bir çözümü var mı

Bilgisayardan anlayan bir arkadaşınla kafa yorun ve yalan söyleyemez elden aldığın sürece hoş kargoyla da alsan kargo sana geldiğinde sen ürünü kontrol edersin dediği gibiyse onaylarsan paran karşıya geçer ha yok istemiyor veya yalansa cihaz iade eder paranı alırsın sahibinden.com da böyle işliyor.

Ben 2015'ten beri Lenovo kullanıyorum ve kullanmaya devam ediyorum malzeme kalitesi olsun servis kalitesi olsun çok memnunum.
Bu bilgisayardaki Ryzen 5 4600H işlemci i5'li versiyonundan daha iyi ve daha performanslı.
Keşke dememek için internetten almadan önce teknoloji mağzalarını da gezip ürünün malzeme kalitesini görmeni tavsiye ederim. Fakat muadillerine göz gezdirmeni öneririm.
Üstüne biraz daha koyup bunları da alabilirsin. Veya daha ucuz varyantlar

Bunları internette daha ucuza bulabilirsin.

Geri
Yukarı