Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K2Tx alınır mı?

Cidden yazık. Önerdiğiniz çöpe dislike attım diye benim yorumuma dislike atmışsınız. Bilmediğiniz konuya yazmayın.Konu sahibinin attığı laptopa sahibim.Şarj adaptörü 135w olarak geliyor.Ekran kartı 85w ve işlemci de max yükte 45w çektiği için AAA oyunlarda ciddi derecede batarya boşalması yaşanıyor.Servis 170w adaptör ile değiştirmiş forumdaki bazı arkadaşların cihazlarının.KS de aldıktan sonra gönderirse servise 170w adaptör ile sorunsuz bir şekilde kullanabilir bilgisayarı.

Son düzenleme:

Hocam 8 GB Ryzen 5 5600H GTX düz 1650 fiyatı 13.500, eski bir stok bilgisidir bu yüksek ihtimalle. O yüzden 1650 bu devirde tercih edilecek bir cihaz değil, fiyat farkı yok çünkü neredeyse. @AhmetDz hocam cihaz güzel 16 GB versiyonu da var, ya onu tercih edin ya da sonradan bir 8 GB daha atarsınız üstüne. Arkadaşların dediği gibi adaptör gücü yetersiz gelebiliyor, onu da servis 170W versiyonla değiştiriyor zaten. Kasa yapısı da Lenovo'ların genel olarak sağlam, çabuk yıpranan bir kasaya sahip değil. Soğutmada bir problem yaşamıyorum, bazen klavyenin F bölümü biraz sıcak hissettiriyor o da artık Adana'da çok gelmiyor gözüme.

Yeni konular

Geri
Yukarı