Lenovo Ideapad Gaming 3 85-90 dereceye kadar çıkıyor

Der Câlvin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben perşembe günü Lenovo Ideapad Gaming 3 bir laptop aldım bugün Battlefield 1 de test ettim ve sıcaklıklar 85-90 civarı geziniyor fakat bence bu normal değil sizce normal mi?
Özellikleri.
RTX 3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
16 GB RAM.
Windows 11.

Altında soğutucu olmasına rağmen 86-87 civarlarında geziniyor bir de yeni laptop ondan çekiniyorum açıkçası

Birde 95 derece sınır diyor bu işlemci için tam 95 felan olursa ve üstüne çıkarsa işlemci ile sıkıntı yaşarmıyım

Merhaba ben perşembe günü Lenovo Ideapad Gaming 3 bir laptop aldım bugün Battlefield 1 de test ettim ve sıcaklıklar 85-90 civarı geziniyor fakat bence bu normal değil sizce normal mi?
Özellikleri.
RTX 3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
16 GB RAM.
Windows 11.

Özellikleri.
RTX 3050 Ti.
Ryzen 5 6600H.
16 GB RAM.
Windows 11.

Hocam bu bilgisayarı almayı düşünüyorum ve yoğun bir şekilde de BF1 oynayacağım.
Siz nasıl bir performans aldınız BF1'de. Hangi ayarlarda ne kadar rahat oynadınız.
Kaç FPS aldınız online'da rahat bir şekilde sorun yaşamadan oynanabilir mi?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hocam bu bilgisayarı almayı düşünüyorum ve yoğun bir şekilde de BF1 oynayacağım.
Siz nasıl bir performans aldınız BF1'de. Hangi ayarlarda ne kadar rahat oynadınız.
Kaç FPS aldınız online'da rahat bir şekilde sorun yaşamadan oynanabilir mi?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hocam ben sıcaklığa çok takıldım masaüstünden geçtiğim için takılmam derseniz kesinlikle alın derim benimki orta ayarda başlattı ortalama 90 civarı diyebilirim 100 e felanda çıkıyor fps çook rahat oynarsınız bence arkadaşımdada aynısı var oda ultrada oynuyor çok akıcı dedi ama arkadaşların dediği gibi soğutucu ile kullandığımda 86-87 derecelerde geziyor işlemci hep soğutucu şart

Geri
Yukarı