Lenovo IdeaPad Gaming 3 8850 TL'ye alınır mı?

Aldıktan sonra CPU-Z' den içindeki RAM' i atarsınız ona göre öneririz ya da direk 8x2 alırsınız, daha iyi olur.
Benim masaüstü yerine dizüstü tercih sebebim kullanışı oldukça minimalize etmek. Bütün özellikleri ve donanımı eksiksiz olan bir dizüstü bilgisayar arıyorum bundan dolayı. Online grafik tasarım dersleri veriyorum kameralı şekilde. Cihazın webcam'i yok. Cihazla birlikte yanında bir de webcam taşıyacaksam ne anlamı var dizüstü tercih etmemin :(

Cihazlar arasında uçuk bir fark olduğunu düşünmüyorum aslında. Workstation bazında R7 4800H, R5 5600H'dan daha iyi gözüküyor. Freelance çalıştığım için R7 4800H daha mantıklı olacaktır diye düşündüm. Grafik kartı konusunda da RTX3050 ve GTX1650 Ti karşılaştırma videolarını izledim. GTX1650 Ti (TGP: 50W) ile RTX3050 (TGP:35-40W) arasında FPS farkı yok. Ancak TGP arttıkça ciddi FPS farkları çıkıyor ortaya, RTX3050 lehine. Eğer çok yeni bir model olmasaydı Victus, bu fiyata düşünülebilirdi.
Victus 75W diye biliyorum hocam. Performans olarak bi tık öne çıkar bence. Yeni olması konusunda bir şey diyemem tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı