Lenovo IdeaPad Gaming 3 Alınır mı?

Ürünü ana bilgisayarım olarak kullanıyordum fakat beni çok etkilemedi, o yüzden masaüstüne tekrar dönme kararı aldım.

Plastik olması rahatsız etti beni, klavye kısmındaki plastik güzel ama alt kısmını hiç beğenmedim elimi kurutuyor çok rahatsız ediyor beni. Tasarımı güzel, diğer gaming laptoplardaki gibi oyuncu tasarımı çok dayatılmamış.

Onun dışında özellikleri çok iyi, SSD, işlemci, ekran kartı çok güçlü.

Ürünü ana bilgisayarım olarak kullanıyordum fakat beni çok etkilemedi, o yüzden masaüstüne tekrar dönme kararı aldım.

Plastik olması rahatsız etti beni, klavye kısmındaki plastik güzel ama alt kısmını hiç beğenmedim elimi kurutuyor çok rahatsız ediyor beni.

Onun dışında özellikleri çok iyi, SSD, işlemci, ekran kartı çok güçlü.

Fiziksel özellikleri rahatsız etmedi beni. VatanBilgisayar'dan bakmıştım 1 hafta önce. Ekranı da kassası da hoşuma gitmişti. Zaten çok eski bir laptop kullanıyorum. O kasa bile hoşuma gitmişti.

Merhaba az önce https://www.hepsiburada.com/lenovo-...82ey00cgtx-p-HBV000018O91S?magaza=Hepsiburada siparişi verdim fiyat makul geldi kardeşim için alıyorum LoL DotA vs için alıyorum 7000 TL için ne dersiniz?

Şu anda en iyi seçim bu bilgisayar. 200 TL daha ekleyerek bir tık daha iyi soğutma ve malzeme kalitesi olan Acer'i alabilirdiniz. Ama LoL ve DotA için kullanacağınız için Acer almak saçma olurdu. Çünkü Acer 60Hz. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Şu anda en iyi seçim bu bilgisayar. 200 TL daha ekleyerek bir tık daha iyi soğutma ve malzeme kalitesi olan Acer'i alabilirdiniz. Ama LoL ve DotA için kullanacağınız için Acer almak saçma olurdu. Çünkü Acer 60Hz. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
cevabınız için teşekkür ederim bugün yola çıkmış düşüncelerimi yazarım

Yeni konular

Geri
Yukarı