Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
<=12000

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Mühendislik 2. sınıf öğrencisiyim. AutoCAD, SolidWorks kullanıyorum ve ileride catia dersi de alacağım. Link bıraktığım laptop sizce bana uyar mı? Arada oyun da oynarım ama asıl mesele çizim. Film, müzik gibi şeylere hiç değinmiyorum zaten. Donanımlar ve Lenovo Ideapad Gaming 3 serisi için yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca kronik sıkıntılarla ilgili (ısınma vs.) Bilgileriniz varsa lütfen aktarın. Benzer fiyatlarda alternatif önerileriniz varsa onlara da bakabilirim.
Link: https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-amd-ryzen-7-4800h-32gb-1tb-512gb-ssd-gtx1650-ti-freedos-15-6-120hz-tasinabilir-bilgisayar-82ey00mjtxa8-p-HBCV000009404K?magaza=Arcadia Bilişim

Rakiplerine göre tek artısı 32GB RAM, onun dışında içindeki bileşenlere göre fiyatı epey yüksek. Size tavsiyem bütçeyi 400TL yükseltip bunu almanız:

Rakiplerine göre tek artısı 32GB RAM, onun dışında içindeki bileşenlere göre fiyatı epey yüksek. Size tavsiyem bütçeyi 400TL yükseltip bunu almanız:
Evet bu cihaz çok daha iyi görünüyor.
ASUS ROG STRIX G15'te Webcam olmadığını fark ettim. Webcam olursa çok daha iyi olur. Varsa başka önerileriniz memnun olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı