Lenovo IdeaPad Gaming 3 alınır mı?

Bu modelde adaptör yetmezliği var. 3060 veya 1650 modelini alabilirsiniz. Şu an fiyatı pahalıymış bu arada attığınızın geçen 13 ya da 14k idi.

Az daha ver bunu al:
Hocam sizce bu laptop kütüphaneye gider mi ? Çünkü en küçük bir programda bile fanların uçtuğu söylentisi var. Bilgisayarın soğutmak için kendisi çalıştırıyormuş, bittabi ayarlanır ama kafamı meşgul ediyor bir tık.

O bütçeye çıktıktan sonra 3060'lı modellere zorlanılır. 3050Ti alınacaksa aynısının 5600H+8 GB RAM versiyonu fiyat olarak daha mantıklı.
Tabi işlemcinin işleriniz için büyük bir önemi yoksa bu dediğim geçerli.

Az daha ver bunu al:

Bu fiyata 3060'lı laptop mu kalmış hocam bence kesinlikle bir kusuru vardır ürünün ve uzun ömürlü olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata 3060'lı laptop mu kalmış hocam bence kesinlikle bir kusuru vardır ürünün ve uzun ömürlü olmaz.
Bir sürü test videosu bulunuyor ve kullanıcı deneyimleri. Kendisi fiyat performans ürünü olduğundan ve de ülkemizde pekçe öğrenci kesim olduğundan genelde bu tarz laptoplara yığılım fazla oluyor yani aslında pekçe kaynakta bulabiliyorsunuz bu laptop için.

Kusuru yok hocam indirimde şu an o yüzden ucuz.

Hocam sizce bu laptop kütüphaneye gider mi? Çünkü en küçük bir programda bile fanların uçtuğu söylentisi var. Bilgisayarın soğutmak için kendisi çalıştırıyormuş, bittabi ayarlanır ama kafamı meşgul ediyor bir tık.

Araştırmak lazım ama yine de ben ses çıkaracağını sanmıyorum normal Word'e falan bakarken.

Hocam sizce bu laptop kütüphaneye gider mi ? Çünkü en küçük bir programda bile fanların uçtuğu söylentisi var. Bilgisayarın soğutmak için kendisi çalıştırıyormuş, bittabi ayarlanır ama kafamı meşgul ediyor bir tık.
Kasanın plastik olmasından dolayı hem kısa ömürlü olur hemde çabuk ısınır bence başka modellere bakabilirsiniz. Ayrıca birde forumda görmüştüm acerlar bios güncellemesi almıyormuş/nadir alıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı