Lenovo Ideapad Gaming 3 fan hızı çok gürültülü

Videoya alma imkanınız var mı?

Bu benim yaşadığım sorunda fanların çıkardığı ses. İlk etapta coil whine sanmıştım ancak servise gönderdiğimde fan arızalı olduğu için değişimi yapılmıştı. Eğer bu şekilde bir ses ise beklemeden hemen servise gönderiniz.

Şu an laptop yine teknik serviste 6. aydan sonra saatte bir mavi ekran vermeye mavi ekran vermediği zamanlarda da kendi kendine yeniden başlatmaya zorluyordu.

Yeni sorunum ana kartta imiş. Bugün ana kartımı değiştirdiler.

Bu Laptop'u almak isteyen herkese anlatmaya çalışıyorum ama bir kişinin problem yaşamış olması sorunlu olduğu anlamına gelmez falan diye yorum yapılıyor.

Bu bilgisayarı almayın, aldırtmayın bu alet baştan aşağıya sorunlu.

4. sorunu da yaşatıp parça değişimini bekleyip THH yolu gözlüyorum.

Ek:
Bu Laptop'u kullananların yaşadıkları sorunlara dikkatli bakarsanız önce hep fan ve ekran kartıyla başlıyor ve tam olarak 6-7 ay sonra mavi ekran hataları almaya başlayıp anakart değişimi yapılıyor. Sıralaması bile şaşmıyor.

Arkadaşa katılıyorum bu lanet olası Lenovo'dan uzak durunuz il 3. ayında menteşenin olduğu bölümden plastik sesleri glemeye başladı 4.ayında fanı bozuldu bu ay hepsini yaptırdım ücretsiz ama vasat bir laptop bundan önce Nitro 5 vardı gözlerim arar oldu onu :(

Geri
Yukarı