Lenovo IdeaPad Gaming 3 iade edilip masaüstü sistem alınmalı mı?

ZKrovS

Centipat
Daha fazla  
Ben normalde masaüstü bilgisayar kullanıyordum ama 10 gün önce Amazon'dan Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptop aldım ve içime sinmedi. Üniversiteye gidersem yanımda götürürüm diye aldım. Performans açısından tatmin etmedi. Ekranıda 15.6 çok garip hissettiriyor. Ve laptoptan cızırtı sesi geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Laptop 18.000 TL sizce bunu iade etsem güzel bir kasa toplar mıyım?

Laptop: RTX 3050, Ryzen 5 6600H.

Ben normalde masaüstü bilgisayar kullanıyordum ama 10 gün önce Amazon'dan Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptop aldım ve içime sinmedi. Üniversiteye gidersem yanımda götürürüm diye aldım. Performans açısından tatmin etmedi. Ekranıda 15.6 çok garip hissettiriyor. Ve laptoptan cızırtı sesi geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Laptop 18.000 TL sizce bunu iade etsem güzel bir kasa toplar mıyım?

Laptop: RTX 3050, Ryzen 5 6600H.

İade et buna bakabilirsin daha bilgili arkadaşlar daha iyi sistem bulabilir

Dostum laptoplar böyledir. Alırken bunu tahmin etmezsen pişman olursun. Masaüstü alıp üniversiteye gideceğin zaman satıp laptop almanı öneririm.

Bu kadar kötü olacağını tahmin etmedim. Galiba amazona da iade edemeceğim çünkü kutusunu açtım ve kusursuz bir ürün.
Ama aldığım satıcı direk Amazon'un kendisi.

Bu kadar kötü olacağını tahmin etmedim. Galiba amazona da iade edemeceğim çünkü kutusunu açtım ve kusursuz bir ürün.
Ama aldığım satıcı direk Amazon'un kendisi.

14 gün içinde istediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Sıkıntı yok.

Hocam o 30 gün değil mi?

Hayır, 14.

Kanun Numarası : 6502

Kabul Tarihi : 7/11/2013

Yayımlandığı Resmî Gazete : Tarih : 28/11/2013 Sayı : 28835

Yayımlandığı Düstur : Tertip : 5 Cilt : 54

Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

Hayır, 14.

Kanun numarası: 6502.

Kabul tarihi: 7/11/2013

Yayımlandığı resmî gazete: Tarih: 28/11/2013 sayı: 28835.

Yayımlandığı düstur: Tertip: 5 cilt: 54.

tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

10. gündeyim yetişir mi? Bir de içindeki süngerleri attım başka sünger koysam olur mu?

Geri
Yukarı