Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop alınır mı?

Bütçe
9000

Hermitus

Hectopat
Makaleler
3
Dostlar merhaba maksimum 9000 civarı laptop alacağız. Aklımda şu an Lenovo Ideapad Gaming 3 var. Özellikleri 8 GB RAM 1TB HDD + 256 SSD 1650 Ti AMD Ryzen 5 4600h 120 Hz 1080p ekran. Bunu kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim. İnternetteki test videolarında genel olarak AMD işlemcili bilgisayarların Intel'e göre daha serin çalıştığını gördüm. Bu yüzden AMD işlemcili bir laptop önerirseniz sevinirim. Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-82ey00d3tx-p-HBV00001A9ZYX?magaza=Techburada

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    13,7 KB · Görüntüleme: 46
Burada daha ucuz.
Biliyorum fakat büyük ihtimalle karta 9 taksitle alacağım o yüzden hepsiburada daha ucuza gelecek.

Bu cihazın fiyatı gayet güzel şuan değerlendirebilirsiniz. Attığınız lenovodan da çevremde kullan kişiler memnun olduğunu söylüyor.
Kullanan bir arkadaşla bugün konuştum fotoğraf attı. Makine çok serin çalışıyor.oyunlarda 50-65 derece civarı söylediğine göre bu beni çok etkiledi.
Bu cihazın fiyatı gayet güzel şuan değerlendirebilirsiniz. Attığınız lenovodan da çevremde kullan kişiler memnun olduğunu söylüyor.

Kullanan bir arkadaşla bugün konuştum fotoğraf attı. Makine çok serin çalışıyor.oyunlarda 50-65 derece civarı söylediğine göre bu beni çok etkiledi.
Lenovo için mi söyledi? Açıkçası çok basit oyunlar harici böyle bir sıcaklık değeri yok laptop cihazlarda. Bu fiyat bandında çok üst düzey soğutma da beklemeyin. Sıcaklık mevzusuna çok takıldığınız görüyorum, nihayetinde laptop alacaksınız ve bu cihazlar ısınır çok büyütecek bir şey yok merak etmeyin. Amd bu işlemci için 105 dereceye kadar sıkıntı yok diyor o sıcaklığa yanaşması bile zor zaten ileride bakımsızlık vesaire nedenler olmazsa. Kısacası çok takılmayın buna, lenovodan gördüğüm en büyük sıkıntı kasa biraz ucuz plastik gibi duruyor, adi bie his veriyor ama tipi çok hoşuma gitmişti.

Ana bilgisayarım olarak kullanıyorum ama tam olarak aynı modeli değil bende Ryzen 7 4800H 16 GB RAM 512 GB SSD modeli var. Diğer oyunları bilmiyorum ama CS:GO da fan sesi aşırı fazla normal mi bilmiyorum uzun zamandır masaüstü bilgisayar kullandıktan sonra laptopa geçiş yaptım ondan dolayısıyla.

Ekran parlaklığı bence yetersiz, o yüzden aşağıdaki ayarı yaparak kullanıyorum:

1614720066124.png

Üstüne biraz daha koyup MSI laptop almak isterdim ya da masaüstü almayı.

Geri
Yukarı