Lenovo Ideapad Gaming 3 ölü piksel çıktı

Pekear

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.

Bu linkteki laptopu sipariş ettim. Dün sabah geldi fakat kurulumu tamamen bugün tamamlayabildim. Bugün ölü piksel testi yaptım ve 1 adet ölü piksel çıktı.

WhatsApp Image 2022-06-24 at 20.49.49 (1).jpeg

Arkadaşlar şimdi ne yapmalıyım? Açıkçası sadece siyahta gözüküyor ve üst tarafta olduğu için beni rahatsız etmiyor. Fakat uzun vadede büyüyebileceği ihtimali de var. Ürün değişimi mi yoksa iade mi etmeliyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Başka bir şey daha fark ettim. Lenovo Vantage uygulamasından garantinin 12 Aralık 2021 tarihinde başladığını öğrendim ve şu an 21 Ay var şeklinde gözüküyor. Bu durum laptop'un daha önce kullanıldığını gösterir mi ?

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Başka bir şey daha fark ettim. Lenovo vantage uygulamasından garantinin 12 Aralık 2021 tarihinde başladığını öğrendim ve şu an 21 ay var şeklinde gözüküyor. Bu durum laptopun daha önce kullanıldığını gösterir mi?

Hayir hocam o cihazın ülkeye giriş tarihi olmasi lazimdi yanilmiyorsam. Garanti aldığınız tarihten başlar Lenovo'ya deyince değiştiriyordu galiba.

Geri
Yukarı