Lenovo Ideapad Gaming 3 RAM yükseltme

panotiq

Decapat
Daha fazla  
İnternette çok iyi ramlar var. Ama almadan önce bilgisayarının kaç V ram kullandığında bakmalısın. Mesela benin bilgisayarım 1,35 V ram kullanıyor. Onu araştır ona göre al. Bide ekran kartı güncellemeni öneririm(eğer anakarta gömülü değilse). Ve içini açmışken termal macunlarını yenile. İyi oyunlar

Merhaba hocam günaydın,

Aynı cihaza ben de sahibim geçen hafta RAM yükseltmesi yaptım. Ben 8 değil de 16 RAM aldım ve 8+16 yaparak şu anda 24 GB kullanmaktayım. Eğer düşünürsen linkini bırakıyorum, aynı modelin 8 GB'da mevcut.

Max 16 olabiliyor diye biliyorum ben tam olarak hangi modeli sende olan.

Bir de almaya değer mi FPS farkı olur mu yani.

Son düzenleme:
Merhaba.

Max 16 olabiliyor diye biliyorum ben tam olarak hangi modeli sende olan.

Bir de almaya değer mi FPS farkı olur mu yani.

Merhaba hocam,

Şu an cihazdan uzağım tam model numarasını yazamayacağım ama özelliklerini yazayım.
4600H - GTX1650 ve 8 RAM modeli.

AMD işlemcilerde çift kanal önemli olduğundan tabii ki FPS artışı oldu. Ayrıca masaüstü uygulamaları dahil her şeyde cihaz nefes aldı resmen. Takılmalar tamamen kesildi.

Merhaba.

Merhaba hocam,

Şu an cihazdan uzağım tam model numarasını yazamayacağım ama özelliklerini yazayım.
4600H - GTX1650 ve 8 RAM modeli.

AMD işlemcilerde çift kanal önemli olduğundan tabii ki FPS artışı oldu. Ayrıca masaüstü uygulamaları dahil her şeyde cihaz nefes aldı resmen. Takılmalar tamamen kesildi.

Hocam bende 5600H RTX3050 var satın aldığım yere sordum da 16 GB'a kadar yukseltilebilir yazmışlar yani öyle bir şey mümkün mü 24 olsa sorun olur mu?

Hocam bende 5600H RTX3050 var satın aldığım yere sordum da 16 GB'a kadar yukseltilebilir yazmışlar yani öyle bir şey mümkün mü 24 olsa sorun olur mu?

Hocam günaydın,

İşlerin yoğunluğundan foruma giremiyorum kusura bakma geç olacak biraz. Cihazın tam model numarasını verebilirsen kontrol edebilirim. Fakat Lenovo Ideapad Gaming 3 model RAM yükseltmesini internette ve yabancı forumlarda arattığım üzere hepsinde 32 GB'a kadar yükseltilebilir deniyor.

Bana da 32 GB daha mantıklı geldi çünkü bir oyuncu laptopu için 16 GB maksimum olması çok saçma.

İyi sosyaller.

Hocam günaydın,

İşlerin yoğunluğundan foruma giremiyorum kusura bakma geç olacak biraz. Cihazın tam model numarasını verebilirsen kontrol edebilirim. Fakat Lenovo Ideapad Gaming 3 model RAM yükseltmesini internette ve yabancı forumlarda arattığım üzere hepsinde 32 GB'a kadar yükseltilebilir deniyor.

Bana da 32 GB daha mantıklı geldi çünkü bir oyuncu laptopu için 16 GB maksimum olması çok saçma.

İyi sosyaller.

Ideapad Gaming 3-15ACH6 laptop - type 82K2 ürünün tam modeli bu hocam​

3060 modelinde 2.5 inç slot yok 3050ti modelinde var başka farkı yok.

3060 modelinde 2.5 inç slot yok 3050 Ti modelinde var başka farkı yok.

Tamamda ne alaka hocam RAM sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı