Lenovo IdeaPad Gaming 3 RTX 3060 alınır mı?

hocam ssd takviyesi yaptıysanız aldığınız ssd linkini atar mısınız bende yapacağım da takviye hangi ssd uygun bilemedim

Hocam siz aldıysanız bilgi verebilir misiniz aldığınız SSD modeli ile ilgili.
Daha almak nasip olmadı fakat crucial p5 yada p5 plus almayı düşünüyorum fiyat performans sebebiyle ama 970 evoda aklımda olan bir model.

15 gündür kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. Sadece SSD takviyesi yapacağım 500 yeterli olmadı onun harici bir sorun yok.
Hocam memnunmusunuz hala.

Daha almak nasip olmadı fakat crucial p5 yada p5 plus almayı düşünüyorum fiyat performans sebebiyle ama 970 evoda aklımda olan bir model.
hocam memnunmusunuz laptoptan hala bende almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Şarjda oynarken pilinden düşüyormuş öyle bi sorun var mı?

Ben de var rtx3060 modeli şarjda azalma olmuyor. Ama genel bir sıkıntı var anlık takılma oluyor laptopta
Hocam memnunmusunuz hala.

hocam memnunmusunuz laptoptan hala bende almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Şarjda oynarken pilinden düşüyormuş öyle bi sorun var mı?

Tulpar almaay değer mi sizce hocam benim içime lenova sindi açıkçası

Tulpar T7 20.4
Şarjda azalma muhabbeti bence normal bir durum. Klavye rgbsi çalışıyor, tüm bileşenler çalışıyor. Haliyle güç tüketimi vardır.

Kredi imkanı çok iyi olduğu için Monster Abra a7 v13.2 modelini özelleştirerek aldım. Monster kasa kalitesine kötü diyenlere maalesef katılamıyorum çünkü Clevo model kasa kullanmama rağmen şükür hiçbir problem yaşamadım. Şarjım da en az 2 saat gidiyor (güç tasarrufu moduna alıp klavyeyi kapatarak kullanıyorum.

Tulpar T7 hem kasası daha güçlü hem de içini açarak yükseltmeye uygun bir cihaz. Garanti kapsamından çıkmaması çok iyi ve bildiğim kadarıyla Tulpar T7 20.4 ün kasa soğutması gayet iyi. Ben olsam Tulpardan yana kullanırdım şansımı. Hem ekran büyük, hem özelleştirme sorunsuz gerçekleştirilebilir, teknik desteğe ulaşmanız daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı