Lenovo IdeaPad Gaming 3 uygulamalar sürekli hata veriyor

mhmtasln1400

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, son 1 yıldır kullandığım Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum, son 3 aydır uygulamalarda hata veriyor. Mesela EA Play kendi kendine siliniyor, Steam'den aldığım oyunların logoları siliniyor, oyunlar masaüstünden siliniyor, bazen uygulamalar doğru bir şekilde çalışmıyor. Bilgisayarla alakalı olabilir mi acaba? Ben sorunun Windows 10'dan dolayı olduğunu düşünüyorum. Windows 11 yükseltsem sorun düzelir mi? Masaüstü bilgisayarımda da Windows 10 var ama bu tarz sorunlar yok.

İyi günler, son 1 yıldır kullandığım Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum, son 3 aydır uygulamalarda hata veriyor. Mesela EA Play kendi kendine siliniyor, Steam'den aldığım oyunların logoları siliniyor, oyunlar masaüstünden siliniyor, bazen uygulamalar doğru bir şekilde çalışmıyor. Bilgisayarla alakalı olabilir mi acaba? Ben sorunun Windows 10'dan dolayı olduğunu düşünüyorum. Windows 11 yükseltsem sorun düzelir mi? Masaüstü bilgisayarımda da Windows 10 var ama bu tarz sorunlar yok.
Windows 11 geçme , ben altı aydır, Lenovo IP Gaming 3 'te bu işletim sisteminden yaka sirktim...Temiz kurulumla Windows 10 baştan kur gerekli ayarlamaları kendince yap.

Windows 11 geçme, ben altı aydır, Lenovo IP Gaming 3'te bu işletim sisteminden yaka sirktim...temiz kurulumla Windows 10 baştan kur gerekli ayarlamaları kendince yap.

Baştan kurulum yapınca BIOS ayarları sıfırlanıyor mu? Ayarları tam bilmiyorum çünkü sonra valorantta vs. hata veriyor sürekli.

Windows 11 geçme, ben altı aydır, Lenovo IP Gaming 3'te bu işletim sisteminden yaka sirktim...temiz kurulumla Windows 10 baştan kur gerekli ayarlamaları kendince yap.

Driver desteği sadece W11 destekleyen cihazlar geçmeli bence W11'e. Diğer türlü boş iş Windows 11, Windows 10 desteği varsa driverların kesinlikle Windows 10 daha iyi olur stabillik ve performans açısından.

Driver desteği sadece W11 destekleyen cihazlar geçmeli bence W11'e. Diğer türlü boş iş Windows 11, Windows 10 desteği varsa driverların kesinlikle Windows 10 daha iyi olur stabillik ve performans açısından.
Levonun, gaming giriş seviyesi (IP Gaming 3) ve üst seviye (Region Pro 5) sistemlerinde Windows11 ve Windows 10 sürücü desteği tam...

Levonun, Gaming giriş seviyesi (IP Gaming 3) ve üst seviye (region Pro 5) sistemlerinde Windows 11 ve Windows 10 sürücü desteği tam...

Demek istediğim sadece Windows 11 desteği olan cihazlar Windows 11 geçmeli, hem Windows 11 hem Windows 10 desteği varsa driverların Windows 10 tercih edilmeli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı