Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs Acer Nitro5 vs Acer Nitro V15 ANV15-51-57xv vs Acer Nitro 5 AN515-58-50

Lemon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu gece, olmadı en geç yarın akşama bunlardan birini sipariş geçmem lazım. 21.000 TL bütçe vardı, azıcık daha çıkayım, azıcık daha derken 28, 30.000'e dayandım, bundan da yukarı çıkamam.

Fiyat sıralamasına göre:

Aklımda yatan aslında 2., Nitro 5 fakat Trendyol satıcılı ürünlerden kaçınıyorum. Hiç güven vermiyor try üzerinden bu kadar pahalı ürün almak. O yüzden Hepsiburada olan ağır basıyor, en kötü artık gözümü kapatıp Amazon'dakini alacağım fiyat farkını ekleyip.

25.000 TL'den başlıyor, 30.000'de bitiriyor bu liste. Gram çıkamam 30 üstü. Bu laptoplardan hangisini tercih etmeliyim? 3050, 4050 arası cidden çok fark var mıdır? Sizin de eklemek istediğiniz olursa bu fiyat aralığına onlara da bakarım. Dediğim gibi bu aksam, olmadı en geç yarın aksam siparişi geçeceğim.

Arkadaşlar merhaba. Bu gece, olmadı en geç yarın akşama bunlardan birini sipariş geçmem lazım. 21.000 TL bütçe vardı, azıcık daha çıkayım, azıcık daha derken 28, 30.000'e dayandım, bundan da yukarı çıkamam.

Fiyat sıralamasına göre:

Aklımda yatan aslında 2., Nitro 5 fakat Trendyol satıcılı ürünlerden kaçınıyorum. Hiç güven vermiyor try üzerinden bu kadar pahalı ürün almak. O yüzden Hepsiburada olan ağır basıyor, en kötü artık gözümü kapatıp Amazon'dakini alacağım fiyat farkını ekleyip.

25.000 TL'den başlıyor, 30.000'de bitiriyor bu liste. Gram çıkamam 30 üstü. Bu laptoplardan hangisini tercih etmeliyim? 3050, 4050 arası cidden çok fark var mıdır? Sizin de eklemek istediğiniz olursa bu fiyat aralığına onlara da bakarım. Dediğim gibi bu aksam, olmadı en geç yarın aksam siparişi geçeceğim.
Hocam merhaba, 4060 8gb bir karta çıkabilsen iyi olur, çünkü çoğu oyunda 6gb vram yetmiyor. 3050 ve 4050 arasında dlss 3 farkı var. 3 serisine bakmana gerek yok artık.

Hocam Acer'in yeni bilgisayarları güzel 1 ay önce Nitro aldım ama 4050 tavsiye etmem oyunlarla aranız iyiyse 4060 çok çok daha iyi olacaktır arada ciddi FPS farkları var.

Hocam Acer'in yeni bilgisayarları güzel 1 ay önce Nitro aldım ama 4050 tavsiye etmem oyunlarla aranız iyiyse 4060 çok çok daha iyi olacaktır arada ciddi FPS farkları var.
Mutlaka doğrudur ama dediğim gibi çıkamıyorum en fazla bütçe bu. Bahsettiğiniz modeli merak ettim yine de, hangisiydi?

29'a link bıraktığınız acer güzel ve burada 26.6k bunu alabilirsiniz. 8GB ram alıp takarsanız daha ucuza gelior gene de.
Satıcıyı ilk defa görüyorum. Güvenilir olsa fiyat iyi ama dediğim gibi, olası bir durumda muhatap bulamama korkusu var.

Nitro V15 hafif bir laptop aramıyorsanız önermem hocam, ekran kartı watt değeri düşük. Ayrıca 4xxx serisi öneriyorum heleki xx50 alacaksanız DLSS 3.5 yüzünden 3xxx serisi almayın. RTX4050 olan Nitro 5 modeli iyidir ben RTX4060 olanı versiyonu kullanıyorum memnunum ama biraz daha zorlayabilirseniz şu modeli tavsiye ederim.

Ek olarak bu modelde düşünülebilir LOQ serisi de seviliyor.

Hocam laptop var i7 13.nesil işlemci
RTX 3050 6 GB
144 Hz 1TB SSD 16GB RAM
Sıfırdan farkı yok öğrenciyim ihtiyaçtan satıyorum ilgilenirmisin
1 Yıllık garantisi var

Geri
Yukarı