Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS TUF Gaming

Bütçe
10000
Bu nasıl hocam? 10.000TL olarak filtreleyince epey.com'da en yüksek puanlı bu çıkıyor. Ayrıca HP'de ısınma sorunu Intel'lerde var diye biliyorum. Depolamasını beğenmedim ama, 1TB SSD yakışırmış. Onun dışında taş gibiye benziyor.

Ben Gaming 3 düşünüyorum hocam.

Harici klavye kullanıyorum zaten, sorun değil benim için.
Unutmayın RAM Yükseltmeniz gerekebilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Oynadığınız oyunlar çok basit oyunlar günümüz yeni çıkanlarına göre.

Bu nasıl hocam? 10.000TL olarak filtreleyince epey.com'da en yüksek puanlı bu çıkıyor. Ayrıca HP'de ısınma sorunu Intel'lerde var diye biliyorum. Depolamasını beğenmedim ama, 1TB SSD yakışırmış. Onun dışında taş gibiye benziyor.
Max-Q bir ekran kartı için değmeyecek bir fiyat.
Unutmayın RAM Yükseltmeniz gerekebilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Oynadığınız oyunlar çok basit oyunlar günümüz yeni çıkanlarına göre.
16 GB'lık modelini alacağım.

Aman HP'den uzak dursun.

Bu gayet iyi bir Laptop.Merak etme fan çalışırsa soğutur kendini.

Güzel cihaz. Olumsuz yorum yapabileceğim tek parçası yok. Sadece ısınma kaynaklı kronik sorunu var mı net bilmiyorum. Bu kasanın belli serilerinde sorun vardı.

Max-Q bir ekran kartı için değmeyecek bir fiyat.

16 GB'lık modelini alacağım.
Asus daha kalitelidir aslında ama ısınma dışına sorun yaşamazsınız. Tekrar düşününce 100-150 liraya laptop soğutucusu alsanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı