Lenovo Ideapad Gaming 3 vs Excalibur G770

Peki hocam hangi modelini kullanıyosunuz ve rahatça fivem, pubg gibi oyunları oynatır mı ?
Hah fivem dedin daha dün oynadım mdrp diye bir sunucuda oynuyorum ortalama directX 10 da büyün ayarlar high da 100 fps alıyorum

Peki hocam hangi modelini kullanıyosunuz ve rahatça fivem, pubg gibi oyunları oynatır mı ?
Ryzen 5 5600h gtx 1650 li modeli
Fivem performansı çok iyi mdrp de 400 çekmesine rağmen yağ gibi arada 85 e düşüyor fps fakat çoğunlukla 100 üstü alıyorum arada 85 e düşmesinin sebebi sunucu kalabalık ve optimize sıkıntısı var biraz

Lenovo'nun modelinde watt yetmezliği var ekstra adaptör almanız lazım Excalibur zaten hayatta alınmaz. Adaptör mevzusu sıkıntı.
İçinden çıkan adaptör 135w ben hıç bir sıkıntı yaşamadım işlemci 45w ekran kartı da 60w kullanıyor zaten mod art pc de videoda söylüyor gayet yeterli diyr

İçinden çıkan adaptör 135W ben hiçbir sıkıntı yaşamadım işlemci 45W ekran kartı da 60W kullanıyor zaten mod art PC de videoda söylüyor gayet yeterli diyr

Ekran kartı 85 watt arkadaşın ki 3050 Ti 1650 değil. Yetmiyor yani yorum yapan bir sürü kişi var Lenovo'dan 170 watt adaptör alınması lazım ayrı yetten buna benzer bir sorun Dell de olmuştu bedava adaptör yolluyordular ama Lenovo yapmıyor sanırım

Ekran kartı 85 watt arkadaşın ki 3050 Ti 1650 değil. Yetmiyor yani yorum yapan bir sürü kişi var Lenovo'dan 170 watt adaptör alınması lazım ayrı yetten buna benzer bir sorun Dell de olmuştu bedava adaptör yolluyordular ama Lenovo yapmıyor sanırım
Ha benimki 1650 ondan yetiyor

Geri
Yukarı