Lenovo İdeapad Gaming 3 vs Monster Abra A7 V13.2.3

Bütçe
20.000 TL

qsev36

Femtopat
Daha fazla  
Hocam bir de attığınız Victus için hangi RAM'i önerirsiniz 8 GB daha link atar misiniz ben pek anlamıyorum

RAM'leri 4x2, çıkanları satıp eklemen gerekiyor.

Ideapad güzelmiş işlemci dışında. 4050 kartlı cihazlar çıkmamış olsa net alınırmış. Hala alınabilir ama 4050 kartlı Ideapad'lerin fiyatlarını bir görmek lazım sanki.

@Artoria Pendragon hocam 4050 kart yeni nesil i5 işlemcili ideapad'ler ne kadardan çıkar piyasaya acaba bir tahmininiz var mı? Şu an bahsettiğim özellikteki Victus'lar 25 bin bandında. Victuslardan pahalı olacaksa yeni nesi ideapadleri pek beklemek istemiyorum da bir sorayım dedim.

Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Ideapad güzelmiş işlemci dışında. 4050 kartlı cihazlar çıkmamış olsa net alınır mış. Hala alınabilir ama 4050 kartlı Ideapad'lerin fiyatlarını bir görmek lazım sanki.

@Artoria Pendragon hocam 4050 kart yeni nesil i5 işlemcili Ideapad'ler ne kadardan çıkar piyasaya acaba bir tahmininiz var mı? Şu an bahsettiğim özellikteki Victus'lar 25 bin bandında. Victus'lardan pahalı olacaksa yeni nesi Ideapad'leri pek beklemek istemiyorum da bir sorayım dedim.

Amazon.com.tr

Victus'lardan daha uygun olacaklar diye düşünüyorum. Bu arada Lenovo tarafında beklenilecekse şu modeller iyi.

Victus'lardan daha uygun olacaklar diye düşünüyorum. Bu arada Lenovo tarafında beklenilecekse şu modeller iyi.

Tamamdır hocam. Bakalım Mayıs neler getirecek bize, bekleyip görelim.

Yeni nesil Ideapad'ler gelmiş. Victus'la arasında 10k var :)) Keşke buradaki Ideapad'i alsaymışım. Bu konu açıldığında fiyatı 20k idi.

Tamamdır hocam. Bakalım Mayıs neler getirecek bize, bekleyip görelim.

Yeni nesil Ideapad'ler gelmiş. Victus'la arasında 10k var :)) Keşke buradaki Ideapad'i alsaymışım. Bu konu açıldığında fiyatı 20k idi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı