Lenovo Ideapad Gaming 3i alınır mı?

alperrn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, AutoCAD, Discord FPS oyunları hikaye oyunları için laptop arıyorum. Aklımda Lenovo Ideapad Gaming 3i var sizce alınır mı? İş görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 12700H.
RTX 3050 Ti.
Isı olarak watt olarak sizce beni üzer mi?

Bende aynı modelin aynı ekran kartlı, AMD R5 5600H'lı versiyonu var. Açıkçası beni memnun ediyor, ısı olarak watt beni üzer mi dediğinizi tam anlamadım ama eğer ısınma gibi bir sorunu var mı diye merak ediyorsanız çok iyi değil ama kötü de değil. Yine de ekstra soğutucu almakta fayda olduğunu düşünüyorum.

Bende aynı modelin aynı ekran kartlı, AMD R5 5600H'lı versiyonu var. Açıkçası beni memnun ediyor, ısı olarak watt beni üzer mi dediğinizi tam anlamadım ama eğer ısınma gibi bir sorunu var mı diye merak ediyorsanız çok iyi değil ama kötü de değil. Yine de ekstra soğutucu almakta fayda olduğunu düşünüyorum.
anladım . watt olarak kastettiğim şey ,sanırım gpu ve cpu bazen ekstra enerji mi gibi birşey mi çekiyor adaptörden tam olarak onu anlamadım

Üzmez soğutması iyi.
peki işlemci nasıl? çünkü i7 işlemcilere baktım farklı modellerde ki diğerlerine göre iyi mi ?

Anladım. Watt olarak kastettiğim şey, sanırım GPU ve CPU bazen ekstra enerji mi gibi bir şey mi çekiyor adaptörden tam olarak onu anlamadım.

Öyle bir sorunla karşılaşmadım. Tabii aynı modeller değil, olur mu olmaz mı garantisini de veremem. Ama olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı