Lenovo IdeaPad Gaming 3'te fandan sürtme sesi geliyor

Mehmet Körük

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum var; 2 aylık. Fanımda bugün oluşan sürtme sesi gelmeye başladı fanın bölgesinde. Hafifçe parmağımla vurduğumda gidiyor, laptopu kaldırıp çevirdiğimde ise tekrar sürtme sesi yapıyor. Sizce neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiniz varsa gönderin derim, yoksa kendinize güveniyorsanız açıp kontrol edebilirsiniz, bende de benzer bir sorun vardı, açıp hem temizledim hemde içine bir damla makine yağı damlattım şuan ilk günkü gibi sessiz, 4 sene oluyor.

Garantiniz varsa gönderin derim, yoksa kendinize güveniyorsanız açıp kontrol edebilirsiniz, bende de benzer bir sorun vardı, açıp hem temizledim hem de içine bir damla makine yağı damlattım şu an ilk günkü gibi sessiz, 4 sene oluyor.

Garantisi var 2 aylık cihaz ama kendimde sökebiliyorum bildiğim için ama tamirciye götüreceğim garanti dışı kalmıyor zaten çok toz var bir de.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum var; 2 aylık. Fanımda bugün oluşan sürtme sesi gelmeye başladı fanın bölgesinde. Hafifçe parmağımla vurduğumda gidiyor, laptopu kaldırıp çevirdiğimde ise tekrar sürtme sesi yapıyor. Sizce neden olabilir?
Sürtme sesi derken tam anlamadım bir örnek verirmisiniz.

Bilgisayarınızda hard disk var mı ya da sesin fandan çıktığına emin misiniz?

Geri
Yukarı