Lenovo Ideapad Gaming garantiye yollama

alperbeta

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce aldığım Lenovo IPG 3 cihazımın oyun oynarken şarj düşme sorunundan dolayı garantiye yollamıştım. Anakart değiştirip tekrar yolladılar ve sorun çözülmemişti. Bugün tekrar aradım ve değişim istediğimi söyledim. Yarın cihazı yollayacağım ve sorun varsa iade/değişim formu yollayacakmış BDH Bilişim. Yollamadan önce yapmam gereken bir şeyler var mı sizin önereceğiniz? Şimdi kabul etmezlerse diye korkuyorum. Şarj düşerkenki videoları ana ekrana bıraktım ve Lenovo destek ekibine de söyledim.

1648565850811.png

Sorunla ilgili açtığım konular:
ideapad-gaming-3-sarjda-oyun-oynarken-sarji-azaldi
ideapad-gaming-3-oyun-oynarken-3-dakikada-1-sarj-iniyor
lenovo-ideapad-gaming-3-fisteyken-sarji-azaliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgilendirme :

Lenovo IdeaPad modellerinde yaşanan bu sorun adaptör ile alakalıdır satın alımınız sonrasında Lenovo/aldığınız yer ile görüşüp adaptörün daha yüksek bir model ile değiştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.Ücretsiz bir şekilde.

Bilgilendirme :

Lenovo IdeaPad modellerinde yaşanan bu sorun adaptör ile alakalıdır satın alımınız sonrasında Lenovo/aldığınız yer ile görüşüp adaptörün daha yüksek bir model ile değiştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.Ücretsiz bir şekilde.
Ben çok kez söyledim lakin adaptörden kaynaklı değil, koskoca Lenovo bunu akıl etmiştir gibisinden cevaplar verdi kaç kere teknik ekip.

Geri
Yukarı