Lenovo Ideapad Gaming R5 5600H RTX 3060 laptop alınır mı?

tariqsio

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık son karar asamalarindayim. İstediğim bir PC fiyatı arttı.

Bu PC alınır mı? Yani işlemci çok ısınıyor ve FPS sorunlari var diye okudum bir de Lenovo markası kullananlar pişman galiba yardımcı olur musunuz?

aynısı ben de var. geçen yaz almıştım. ben memnunum. herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz.

Bu fiyata değmez. Bütçe içinde yukarıda atılan TUF gibi 140W 4050 ve MUX olan bir model varken düşünülmez bile Lenovo. 90W 3060 ve MUX yok Lenovo'da. İşlemci farkına girmiyorum bile.

Bu fiyata değmez. Bütçe içinde yukarıda atılan TUF gibi 140W 4050 ve MUX olan bir model varken düşünülmez bile Lenovo. 90W 3060 ve MUX yok Lenovo'da. İşlemci farkına girmiyorum bile.
Hocam onun satıldığı site ne kadar güvenilir? Bide sonradan ram eklemek benim için sıkıntı olabilir ama site güvenilirse ram dışında herşeyi güzel Asus markasınada sempatim var.

Hocam onun satıldığı site ne kadar güvenilir? Bir de sonradan RAM eklemek benim için sıkıntı olabilir ama site güvenilirse RAM dışında her şeyi güzel ASUS markasınada sempatim var.

Site güvenilir, çokca kişiye önerdik ve kötü bir geri dönüş almadık. Başka pazar yerlerinde de mağazaları var zaten. Sistemi bozmadığınız sürece RAM ve SSD upgrade yapman garanti dışı bırakmıyor, kolaylıkla yapabilirsin.

Site güvenilir, çokca kişiye önerdik ve kötü bir geri dönüş almadık. Başka pazar yerlerinde de mağazaları var zaten. Sistemi bozmadığınız sürece RAM ve SSD upgrade yapman garanti dışı bırakmıyor, kolaylıkla yapabilirsin.

Peki hocam 140W olduğunu nereden biliyorsun goremedim sitede. 45W diye duymuştum yeni çıkan 4050'lerin inşallah öyle çıkmaz bir de garantisi de ASUS Türkiye garantisi mi? Direkt markayla muhatap olmak daha sağlıklı olur. RAM 2×4 ise satması ugrastirabilir ama bir süre idare eder galiba DDR5.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'ler 1x8 ve 140W hocam, açıklamasında yazıyor;

1682336107703.png

Garantisinin ASUS Türkiye olduğu da belirtilmiş;

1682336149276.png

En düşük 4050 45W, ürütici belirliyor tasarımını. 8 GB bellek kısa süre idare eder, bütçeniz olunca yükseltmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı