Lenovo Ideapad L3-15IML oyun performansı

Lenovo IdeaPad 3 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Freedos Fiyatı Bunun harici grafik kartı yok, oyunlarda daha fazla performans sorunu yaşarsınız. İlk mesajdaki bilgisayarı alabilirsiniz. Başka aklınızda kalan bilgisayar varsa bakabilirim.

Eğer oyun performansı hakkında bunu demişlerse haklılar. Dayanıklılık olarak daha uzun süre dayanacaktır. 4000TL az bir para değil, ancak Türkiye' deki elektronik fiyatlarının durumu malum.
CS:GO’yu ben düşük ayarlarda oynuyorum, LoL orta ayralarda, Valorant’ı da PUBG Lite‘yi de orta veya düşük ayarlarda oynuyorum onu da mı karşılamaz?

CS:GO’yu ben düşük ayarlarda oynuyorum, LoL orta ayralarda, Valorant’ı da PUBG Lite‘yi de orta veya düşük ayarlarda oynuyorum onu da mı karşılamaz?
İşlemciye entegre grafik kartlarının çok büyük bir kısmı oyun oynamak için uygun değildir. İşlemci içinde bulunan küçük bir çipten fazlası değil bunlar, ayrıca hafıza ihtiyacını da RAM'i sömürerek karşılıyor. O yüzden oyun performansı iyi değildir ve harici grafik kartına ihtiyaç duyarız.

Uzun lafın kısası entegre grafik birimine sahip bilgisayarları oyun oynayacaksanız almayın.

İşlemciye entegre grafik kartlarının çok büyük bir kısmı oyun oynamak için uygun değildir. İşlemci içinde bulunan küçük bir çipten fazlası değil bunlar, ayrıca hafıza ihtiyacını da RAM'i sömürerek karşılıyor. O yüzden oyun performansı iyi değildir ve harici grafik kartına ihtiyaç duyarız.

Uzun lafın kısası entegre grafik birimine sahip bilgisayarları oyun oynayacaksanız almayın.

Bir türlü bulamıyorum cidden. Başka öneriniz var mı?

Aradım ancak 4000TL bandında iyi bir bilgisayar yok maalesef, son birkaç haftada laptop fiyatları çok yükseldi. İlk mesajda attığınızı alın: Lenovo IdeaPad L3-15IML Intel Core i5 10210U 8GB 512GB SSD Fiyatı

Onunda fiyatı 5000 oldu neredeyse.
Acer Aspire 3 A315-55KG Intel Core i3 8130U 8GB 256GB SSD Fiyatı buna da bakar mısınız rica etsem. Sizi de yordum kusura bakmayın. Ayrıca şöyle bir YouTube kanalı buldum yeni çekmiş videoyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aradım ancak 4000TL bandında iyi bir bilgisayar yok maalesef, son birkaç haftada laptop fiyatları çok yükseldi. İlk mesajda attığınızı alın: Lenovo IdeaPad L3-15IML Intel Core i5 10210U 8GB 512GB SSD Fiyatı
Veya bu çok güzele benziyor. Acer Aspire A315-42G-R4EN AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Fiyatı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı