Lenovo IdeaPad laptop iyi midir?

24 gb ram ne işe yarayacak ? Ayrıca o oyuncu cihazı değil.

RAM'i ayrıca alıp kendiniz takmanız için söylemiştim, garantiyi bozmayan modellerde yapması çok basit oluyor. Acer Aspire 7 A715-43G NH.QHDEY.001 Ryzen 5 5625U 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu var ancak yüksek seviye bir şey oynamayacaksanız çıkmanıza gerek yok.

Yüksek oyunlar için değil zaten kardeşim için alacağız. ETS 2 Roblox Minecraft futbol savaş oyunları falan. Sizce hangisini alalım 16 civarı? O attıgınızimi alalım en başta?

İlk attiginizin 16ramlisi olsa iyi olurdu aslında.

Son düzenleme:
Yüksek oyunlar için değil zaten kardeşim için alacağız. ETS 2 Roblox Minecraft futbol savaş oyunları falan. Sizce hangisini alalım 16 civarı? O attıgınızimi alalım en başta?

Bu oyunlar için boşa bütçeyi yormanıza gerek yok, MX550 de rahatça oynatır alın geçin. Aldıktan sonra da RAM için konu açarsanız bilgili arkadaşlar uygun bir 8 GB RAM önerecektir, 16 GB ile daha güzel olur.

Bu oyunlar için boşa bütçeyi yormanıza gerek yok, MX550 de rahatça oynatır alın geçin. Aldıktan sonra da RAM için konu açarsanız bilgili arkadaşlar uygun bir 8 GB RAM önerecektir, 16 GB ile daha güzel olur.

Yani olabilir. Ama bu MX550 yine böyle bir tik zor oyunları kaldırır mı? Belki bende arada oynarım. Biraz çok ve boş soru sordum kusura bakmayın 😁

Yani olabilir. Ama bu MX550 yine böyle bir tik zor oyunları kaldırır mı? Belki ben de arada oynarım. Biraz çok ve boş soru sordum kusura bakmayın 😁.

Estağfirullah, tam olarak hangi oyunlardan bahsediyorsunuz? Çok üst kalite olmadıkça tatmin eder, ama yüksek seviyede oyunlar oynayacağım diyorsanız üstte attığım 3050 daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı