Lenovo IdeaPad Slim 3 5iah8 FreeDOS laptopta nasıl Windows 10 kurulur?

dogan1232

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar her şey hazır ama PC USB'yi görmüyor. PC Lenovo yeni aldım görselde gördüğünüz gibi. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20231115_172753.jpg
    IMG_20231115_172753.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 52
Bilgisayarınızın Windows 10 desteği yok 11 desteği var bu yüzden Windows 11 kurman daha mantıklı.
Sürücülerin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki belleğin gözükmeme nedeni bu mudur?

Bilgisayarınızın Windows 10 desteği yok 11 desteği var bu yüzden Windows 11 kurman daha mantıklı.
Sürücülerin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam çok özür dileyerek yanlış anlamazsan Windows 10 desteği olup olmadığını acaba nereden öğrendin. Yükledim ama Wireless gözükmüyor.

Sürücülerin;
Hocam çok özür dileyerek yanlış anlamazsan Windows 10 desteği olup olmadığını acaba nereden öğrendin. Yükledim ama Wireless gözükmüyor.
Paylaştım linki görmedin herhalde sizin modelin sayfasına gidiyor sürücüleri oradan indireceksin.

Paylaştım linki görmedin herhalde sizin modelin sayfasına gidiyor sürücüleri oradan indireceksin.

Hocam hepsini indirdim ama touchpad yok bilgisayarda. İnternetten
bu videoyu izledim ama driverları indirdim ama işe yaramadı. Aygıt yöneticisinde böyle anlamsız bir resim var aşağıda paylaştım. Driverlar W11 uyumlu diyor. Acaba benim Windows 10 olduğu için olabilir mi? Siz Windows 10 uyumlu değil demiştiniz.

Çözüm: Arkadaşlar sanırım birkaç güncellemeyi kaçırmışım hepsini baştan dikkatli şekilde yapınca düzeldi. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1700140183181.png
    1700140183181.png
    60,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı