Lenovo Ideapad Z500 orijinal bataryası nereden bulunur?

Deepfears

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Elimde Lenovo idepad Z500 model name: 20202 8 GB RAM NVIDIA 740M ekran kartı olan türünden notebook var. Cihazı 2013 Ekim'de aldım neredeyse 9 senedir kullanıyorum. Bataryasının artık öldüğünü düşünüyorum.

Ben de hem bir bakım yapacağım hem de bataryasını yenileyeceğim fakat orijinal bataryasını nereden temin edebilirim. Daha doğrusu hala satılıyor mudur çünkü cihaz çok eski. İnternette yan sanayii çok fazla satılıyor fakat güvenilirliğinden emin olamadım. Bir de hepsi benim cihaza uyar mı onu da bilemiyorum.

Bana güvenilirliğinden emin olduğunuz bir batarya markası varsa linkini atabilir misiniz? İllaki orijinal takıntılı değilim fakat ilk etapta orijinal olursa daha iyi olur. Olmazsa mecbur yan sanayii bakacağım. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Elimde Lenovo idepad Z500 model name: 20202 8 GB RAM NVIDIA 740M ekran kartı olan türünden notebook var. Cihazı 2013 Ekim'de aldım neredeyse 9 senedir kullanıyorum. Bataryasının artık öldüğünü düşünüyorum.

Ben de hem bir bakım yapacağım hem de bataryasını yenileyeceğim fakat orijinal bataryasını nereden temin edebilirim. Daha doğrusu hala satılıyor mudur çünkü cihaz çok eski. İnternette yan sanayii çok fazla satılıyor fakat güvenilirliğinden emin olamadım. Bir de hepsi benim cihaza uyar mı onu da bilemiyorum.

Bana güvenilirliğinden emin olduğunuz bir batarya markası varsa linkini atabilir misiniz? İllaki orijinal takıntılı değilim fakat ilk etapta orijinal olursa daha iyi olur. Olmazsa mecbur yan sanayii bakacağım. Teşekkürler.

Lenovo IdeaPad Z500 Type 20202 Notebook Orjinal Notebook Pili Bataryası
2. seçenek olarakLenovo IdeaPad Z500 Touch Notebook Batarya - Pil (FitCell Marka)
Kt servisten 1 yıl önce yan sanayi batarya aldım ve memnunum.

Bu ürünlerin hepsi yan sanayi sanırım. İnternette 300 tl bandında ürünler de var. Bunlar biraz pahalı geldi ama 300 tl bandındakiler de sağlam olmayabilir değil mi?

Hyperlife daha önce aldım. Bir tık daha pahalı ama daha sağlam ürün.

Ucuz etin yahnisi...
Ucuz batarya çabuk biter, bir süre sonra hiç tutmaz. Bazen de bilgisayar bozar. Etrafımda yaşayanlardan biliyorum.

Son düzenleme:

Merhaba, bende de aynı bilgisayardan var. Batarya almayı düşünüyorum. Siz nasıl yaptınız hangisini aldınız? Bir problem var mı?
Bu sitede orijinal yazıyor fiyatı da uygun görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı