Lenovo IdeaPad Z580 iAtkos ML3 Boot sorunu

B

burakoz211

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben iAtkos ML3 indirdim ve sonra Transmac ile USB'ye kopyaladım. PC'yi kapayıp açtım, tabii ki USB'den boot ettim. Sol üstte kısa çizgi yanıp sönüyor 20 dk falan bekledim hiçbirşey olmadı. İnternetten baktım rboot indirim onunla açın diyorlar. Olmazsa da kodları yazın diyorlar ama ben hepsini yapmama rağmen kiminde 2 satır yazı çıkıp geri rboot'a döndü kiminde bir sürü yazı çıktı ve takılı kaldı. ML3 her PC'ye olmaz diye yazı gördüm. O yüzden şimdi ML2 indiriyorum yardım ederseniz sevinirim.:LOL:

Sistem özellikleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
  • Sistem Üreticisi: LENOVO
  • Sistem Modeli: IdeaPad Z580
  • BIOS: Phoenix BIOS SC-T v2.2
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
  • Bellek: 8192MB RAM
Bu arada benim pc de hackintosh çalışıyormuş:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürümlerle işin ne içinde Clover hem de Chameleon olan 10.9.5 varken ?

Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı

Recep Baltaş dediği gibi ne işin var ML eskidi. Hele ki 3 hafta sonra Yosemite 10.10 kararlı sürüm yayınlanacak.
Dediğinizi yaptım indirim usb belleğe kurdum fakat yazılar çıkıyor ve sonra siyah ekran.

-v komutunu silince yazılar çıkmıyor elma logosu çıkıyor çark dönüyor ama sonra yine siyah ekran. Nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapılması gereken BİOS ayarlarını gözden geçir. vt-d=disable gibi. Eğer farklı BİOS ayarlarını denedikten sonra olmazsa grafik ID girmeyi dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı