Çözüldü Lenovo idepad 320 15-ikb SSD takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sedat Bilece

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-12400F , Zotac RTX 4060TI , Gigabyte H610M V2 , Crucial 1TB P3 PLUS , GSKILLS 2x16GB 3600MHz
Meslek
Computer engineer - Backend Developer
Lenovo idepad 320 15-ikb.
i5 8250U 4 GB 1TB HDD.
Radeon 520 ekran kartlı modeli.
İdepad serisinde CD okuyucu sökülüp takılıyor diye biliyorum ama tam emin değilim birkaç sorum olacak.
1-SSD'yi takmak için ek bir aparat gerekli mi?
2-SSD'yi takmak için HDD'nin slotunu sökmek gereklimi ikisi birden kullanılır mı?
3-Garanti SSD takımı yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet ek aparat gerekli onun kızağı var 35-40 TL
CD okuyucuyu söküp onun yerine alacağın caddy aparatını takıyorsun, SSD de o aparatın içine oturuyor zaten. caddy aparatı diye yazarsan nasıl bir şey olduğunu göreceksin. HDD'yi de sökmen gerekmez kullanabilirsin ikisini aynı zamanda.
CD okuyucuyu söküp onun yerine alacağın caddy aparatını takıyorsun, SSD de o aparatın içine oturuyor zaten. caddy aparatı diye yazarsan nasıl bir şey olduğunu göreceksin. HDD'yi de sökmen gerekmez kullanabilirsin ikisini aynı zamanda.

Çözüm
teşekkürler

Lenovo idepad 320 15-ikb.
i5 8250U 4 GB 1TB HDD.
Radeon 520 ekran kartlı modeli.
İdepad serisinde CD okuyucu sökülüp takılıyor diye biliyorum ama tam emin değilim birkaç sorum olacak.
1-SSD'yi takmak için ek bir aparat gerekli mi?
2-SSD'yi takmak için HDD'nin slotunu sökmek gereklimi ikisi birden kullanılır mı?
3-Garanti SSD takımı yapar mı?
3. ye cevap olarak lenovo müşteri hizmetlerini aradım garantinin takamayacağını söyledi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı