Lenovo ıdepad 700 mavi ekran hatası

Arkadaşlar herkese merhabalar, Lenovo idepad 700 dizüstü bilgisayar aldım. (LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6"-GTX950M 4GB-W10)

Arkadaşlar aldığım ilk günden beri cihaz mavi ekran hatası veriyor. 1 ay olmadı bilgisayarımı alalı en son 1 günde 3 kere mavi ekran hatası verince sinirlerim gerçekten bozuldu mecidiyeköy'e Lenovo'nun teknik servisine goturdum cihazı. Götürmeden önce de fabrika ayarlarına geri döndürmüştüm düzelir mi diye düzelmemişti. Teknik serviste 1 günde sorunun çözüldüğüne dair mesaj aldım ve cihazımı almaya gittim. Donanımsal bir sorun olmadığını Windows'u tekrar kurduklarnı soylediler.(teknisyeni çağırdım ne işlem uyguladıklarına dair). Eve geldim bilgisayarımı çalıştırdım 1 saat sonra yine aynı senaryo yine mavi ekran hatası. Sonra da bilgisayar güncelleniyor diye bir yazı yazdı ve bilgisayar açıldı. Arkadaşlar yepyeni bir bilgisayar. Donanımsal bir sorunu da yokmuş testleri yapılmış söylediklerine göre. Neden mavi ekran hatası verir? SS'leri de telefonumda kayıtlı hataların, isterseniz yorum olarak yollarım tekrardan. Sorunu çözmek için yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Herkes iyi günler.

Çok teşekkür ederim. Bilgisayarı sıfırladıktan sonra 1 tane verdi bilginize.

Dropbox - maviekran.rar

Yeni hataları da ekledim arkadaşlar = Minidump

SSlerde aşagıda arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

unnamed (1).jpg unnamed (2).jpg unnamed (1).jpg unnamed (2).jpg unnamed (3).jpg unnamed (4).jpg unnamed (1).jpg unnamed (2).jpg unnamed (3).jpg unnamed (4).jpg unnamed.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı