Lenovo idepad Gaming 3 laptopta soğutucu kullanınca şarjda batarya düşüyor

Lse n

Hectopat
Merhaba garip bir durumla karşı karşıyayım. Termal macun yenileme sonrası laptopum şarjda iken batarya düşüyor 80'lere kadar ve bu sadece laptop soğutucu kullanınca oluyor 170 wattlık bir adaptörle deneyince de sorun kalkmadı. Not: Laptop soğutucu şarj başlığına bağlı bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum. Garantisi yok cihazın konu hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olanlar yol gösterirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma tek gelen şey prizle alakalı olması fakat prizinde bir soğutucudan dolayı yetersiz akım götüreceğini sanmıyorum, soğutucuyu telefonunuza bağlamayı deneyin ve prize sadece laptop takılı şekilde durum ne oluyor?

Aklıma tek gelen şey prizle alakalı olması fakat prizinde bir soğutucudan dolayı yetersiz akım götüreceğini sanmıyorum, soğutucuyu telefonunuza bağlamayı deneyin ve prize sadece laptop takılı şekilde durum ne oluyor?
Hocam yanlış hatırlamıyorsam 3050 modelinde adaptör yetersiz gelebiliyordu. Bundan kaynaklı olabilir mi?

Acaba sıcaklık düştüğü için frekans düşürmeyip watt düşmüyorsa, buna bağlı pilden destek veriyor olabilir mi?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam 3050 modelinde adaptör yetersiz gelebiliyordu. Bundan kaynaklı olabilir mi?

170 watt ile denediğini bahsettiği için o ihtimali saymadım hocam.

Cihaz özellikleri i5 10300H GTX 1650 16 GB DDR4 Dual channem RAM 170 watt adaptörle kullanıyorumn şu an hala pilden düşüyor anlayamadım çıldırmak üzereyim :(

Soğutucu laptopa mı bağlı?
Yok prize bağlı harici olarak.

Powerbank ile denedim gene değişmedi sonuç çok garip.

Son düzenleme:
Cihaz özellikleri i5 10300H GTX 1650 16 GB DDR4 Dual channem RAM 170 watt adaptörle kullanıyorumn şu an hala pilden düşüyor anlayamadım çıldırmak üzereyim :(

Adaptör orijinal adaptör mü?

Kanki sen bize soğutuculu ve soğutucusz halini karşılaştırmamız için oyundaken yükteyken sıcaklık kullanım ve watt değerlerini atar mısın SS alıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı