Lenovo Idepad Gaming 3 vs HP Omen 15 vs ASUS TUF F15

Bence omen hocam ayrıca acele edin bu kurlarda fiyatlar her an artabilir.
Hp den aslında biraz çekiniyor pek sıcak baktığım bir marka degil bana çok güven vermiyor fakat forumda epey önerilmiş sanırım alıcam omeni
Yok konuya ilk baktığımda 18.500 TL civarındaydı az önce zamlamışlar
Sizi anladim zaten fiyat takibimde dünden beri bu şekilde artıp duruyor dün 25 k oldu 20 ye düştü 18.5 tu en son suan dediginiz gibi yine 20 ye çıkarmışlar

HP'den aslında biraz çekiniyor pek sıcak baktığım bir marka degil bana çok güven vermiyor fakat forumda epey önerilmiş sanırım alacağım Omen'i.

Sizi anladim zaten fiyat takibimde dünden beri bu şekilde artıp duruyor dün 25 k oldu 20'ye düştü 18.5'tu en son şu an dediginiz gibi yine 20'ye çıkarmışlar.

Hocam o zaman ASUS'u al derim.Omen tavsiye edenler biraz da dış görünüşü bakımından söylüyorlar içerikleri hemen hemen aynı zaten + olarak dediğin gibi 1TB SSD'si mevcut.

Hocam o zaman ASUS'u al derim.Omen tavsiye edenler biraz da dış görünüşü bakımından söylüyorlar içerikleri hemen hemen aynı zaten + olarak dediğin gibi 1TB SSD'si mevcut.
Bilmiyorum bir karar verip şu süreçten kurtulmak istiyorum artık yoruldum araştırmaktan fiyat takibi yapmaktan

Hocam ben de sürekli araştırıyorum Ideapad Gaming 3 almıstım ölü piksel cıktı iade ettim simdi ya Omen alacağım ya Acer Nitro alacağım karar veremiyorum maalesef.
Nitro için malzeme kalitesi düşük denildiğini duymuştum fakat hangi seviyede bilemiyorum
Hp ye gelicek olursak yukardada belirttiğim gibi ben çok güvenemiyorum fazla ısınıyormuş.
Ne yapsam bilemedim tek bildiğim şey zamlar gelmek üzere acele etmeliyiz

Nitro için malzeme kalitesi düşük denildiğini duymuştum fakat hangi seviyede bilemiyorum.
HP'ye gelecek olursak yukarıdada belirttiğim gibi ben çok güvenemiyorum fazla ısınıyormuş.
Ne yapsam bilemedim tek bildiğim şey zamlar gelmek üzere acele etmeliyiz.

Hocam Acer icin bazıları cok iyi diyor bazıları memnun değilim diyor ben de bilemedim. HP Omen bence güzel bir modeldir. Nereden öğrendiniz ısınma sorunu olduğunu?

Geri
Yukarı