Lenovo idepad100 15ıbd HDMI bağlanmıyor

thetiech

Centipat
Arkadaşlar elimde Lenovo idepad 100 15ıbd laptop var. Televizyona bağlayamıyorum. Driverların hepsi güncel. BIOS'um güncel. HDMI kablosu çalışır durumda fakat Intel denetim masasında birden fazla ekran moduna tıklayınca sadece tek ekran modu çıkıyor. Bunu nasıl halledebilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız11111.jpg
    Adsız11111.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
adece tek ekran modu çıkıyor bunu nasıl

Intel Denetim Masası'ndan değil de masaüstü sağ tıktan ulaşabileceğin ekran ayarları menüsünden denedin mi?
denedim hocam. Ekran değişimi yapmıştım 2 sene önce onun için bile satıcıya mesaj attım ekranlık bi durum olmadığını öğrendim. Yazılımsal demeleri beni çıldırtıyor çünkü Drive booster ile denedim, Driverpack ile denedim, manuel kendim güncellemeyi denedim. Yine de ekran modu sadece tek ekran olarak görünüyor

TV'de görüntü kaynağı olarak HDMI'yi seçtin mi? Bunu yaptıysan normal şartlarda kabloyu takar takmaz olması gerek, Windows kısmındaki monitör ayarlarının SS ini atar misin?

TV'de görüntü kaynağı olarak HDMI'yi seçtin mi? Bunu yaptıysan normal şartlarda kabloyu takar takmaz olması gerek, Windows kısmındaki monitör ayarlarının SS ini atar misin?
Merhaba, HDMI2'ye takılı. Seçtim ve ayarladım. Televizyonun girişinde ve kabloda herhangi bir arıza da bulunmuyor. Sürücüler de güncel. Ellerimle güncelledim. Bilgisayarım Lenovo idepad 100 15IBD. Gerekli Görselleride şöyle bırakayım. Hocam gerçekten problemi anlayamıyorum. Yardım bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız1111.png
    Adsız1111.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png