Lenovo IP Gaming 3 RTX 3050 Ti laptop nasıldır?

434912

Hectopat
Daha fazla  
Aldım, sipariş kargoda şu an.
Herhangi bir sorunu var mıdır?
Güç, ısıtma falan?
Bir de kaç yıl götürür?

Güç, ısıtma falan?
Bir de kaç yıl götürür?
Herhangi bir sorunu yok. İyi kullanırsan 10 yıl bile götürür.

Bir de sallanınca ses geliyor ve güç adaptörü yetersiz gibi söylentiler var doğru mudur?
Ustam aynı marka model var. Lenovo'nun Lenovo Vantage diye bir uygulaması var, oradan şarj adaptörünün 3 modu var. Conversation (Muhafaza) modu, Normal mod ve Rapid (Hızlı) şarj modları var. Oradan değiştirebiliyorsun. Benim aldığım zaman 135W'lık bir adaptörle geldi ve gayet de yeterli. Sallanınca ses gelme konusunda da 2 dakika boyunca salladım ve hiç bir ses duyamadım.

Ustam aynı marka model var. Lenovo'nun Lenovo Vantage diye bir uygulaması var, oradan şarj adaptörünün 3 modu var. Conversation (muhafaza) modu, normal mod ve Rapid (hızlı) şarj modları var. Oradan değiştirebiliyorsun. Benim aldığım zaman 135W'lık bir adaptörle geldi ve gayet de yeterli. Sallanınca ses gelme konusunda da 2 dakika boyunca salladım ve hiçbir ses duyamadım.

Rapid en performanslısı mı?
@Artoria Pendragon

Rapid en performanslısı mı?
@Artoria Pendragon
Evet ama hızlı şarj bataryanın ısınması demek ve bataryanın ısınması da ömrünün daha hızlı bitirmesi demek. Ben oyun oynamadan önce Rapid mod ile dolduruyorum sonra normal moda geçirip oyun oynuyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.

Güç, ısıtma falan?
Bir de kaç yıl götürür?
Güzel laptop fakat 3050ti 4GB olduğu için yeni nesil oyunlarda şimdiden ve bir kaç yıla sorun yaşatacak. Yine de çok yüksek sekment oyunlar oynamayacaksanız ideal.

Yeni konular

Geri
Yukarı