Lenovo L29w-30 Alınır mı?

@P R O F O U N D birçok yerde VA yazmışlar ve aynı modelin TN versiyonunu da görmüştüm.
Yok hocam. KG251Q ve türevleri yani KG251QF, KG251QJ, KG251QD bunların hepsi TN panel.

Ayrıca yurtdışında da TN panel olarak satılmaktadır:

Bu da KG251QJ:
Zaten temelde aynı monitörler. Son harfler muhtemelen bölgesel isimlendirme.

Sonuç olarak, benim önerdiğim ASUS VP249QGR modeli daha üstün bir monitör. Eksi yönlerini istiyorsanız söyleyeyim: OSD menüsü kötü ve ergonomik açıdan başarılı değil. Input lagı çok fazla önemsemiyorsanız 3000 TL'ye değer bir monitör ki sizin Input lag ile işiniz yok.

@P R O F O U N D 35 ms Valorant oynadığım için Input Lag aşırı etkilemeyecektir beni. Ama almışken 144 olsun istiyorum. Belki biraz bütçe arttırımına giderim bekleyerek.
Öylesi daha mantıklı hocam daha iyi olur fakat fiyatların artma riskini de göze almalısınız.

@P R O F O U N D ne yapacağımı şaşırdım valla açıkçası, doviz olarak tutarım belki.
Satıcılar fırsatçı olduğu için döviz ve enflasyon ayrımında hangisi yüksekse onu baz alıyor ve şu an döviz, hükümet tarafından baskılandığı için enflasyon daha yüksek...

Lenovo L29W-30 ile LG 29WQ600-W arasında kaldım. LG 100Hz, Lenovo 90Hz. Lenovo pivot ozelligi mevcut. Hangisini tercih etmeliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı