Lenovo L340 laptopun adaptörüne Fanta döküldü

Master225

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo L340 laptopumun adaptörüne bilgisayar kapalıyken çok az Fanta döküldü adaptörü dikkatli bir şekilde kuruladım ve kullanmaya devam ettiğimde herhangi bir sorun yoktu fakat bilgisayarımın şarjı çok yavaş doluyormuş gibi geldi. Şu an şarjı %39ken tam dolum için 5 saat şarj edilmesi gerekli olduğu yazıyor normal mi bu?

Lenovo L340 laptopumun adaptörüne bilgisayar kapalıyken çok az Fanta döküldü adaptörü dikkatli bir şekilde kuruladım ve kullanmaya devam ettiğimde herhangi bir sorun yoktu fakat bilgisayarımın şarjı çok yavaş doluyormuş gibi geldi. Şu an şarjı %39ken tam dolum için 5 saat şarj edilmesi gerekli olduğu yazıyor normal mi bu?
Normal değil sanırsam lenovo canlı desteğine sordum. Şarj süresi ortalama 1 saat 15 dakika civarındadır dediler.

Normal değil sanırsam lenovo canlı desteğine sordum. Şarj süresi ortalama 1 saat 15 dakika civarındadır dediler.
Not: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-81lk01rdtx-pm-HBC0000104IKD Bu ürün hakkında sordum.

Benim ürünüm IdeaPad L340 15irh onu belirtmeyi unutmuşum.

Yine de 5 saatte şarj olması normal değil sanırım teknik servisle görüşeceğim.
Sorayım isterseniz tekrar. Ama normal olduğunu sanmıyorum.

Benim ürünüm IdeaPad L340 15irh onu belirtmeyi unutmuşum.

Yine de 5 saatte şarj olması normal değil sanırım teknik servisle görüşeceğim.
Destekten bu yanıtı aldım. Ideapad L340 serisinin batarya kapasitesi ve şarj olma süreleri aynıdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı