Lenovo Laptop Kapağını Açınca Otomatik Açılıyor

okansen14

Hectopat
Laptopun tamamen kapanmasını bekleyip kapağını indiriyorum. Kapağı tekrar kaldırdığımda Power tuşuna basmadan kendisi açılıyor. Bu özelliği nasıl kapatabilirim acaba?

Bilgisayarını kapatırken Windows üzerinden değil de laptop üzerindeki tuş ile kapatıyorsanız bilgisayar kendini uyku modunu alıyor olabilir.

-Windows üzerinden bilgisayarınızı kapatın.
yada
-Güç seçenekleri - Sol tarafta "Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin" yolunu izleyerek ayarları değiştirin.

Hocam bulamadım ya sana zahmet bana bir atabilir misin linki

Dostum şu an bilgisayara erişimin yok benim. Sendekinin markası Lenovo ise başlattan kısayolunu bulabilirsin, ya da arama kısmına Lenovo Vantage yazarak bulabilirsin. Farklı markaysa yine o markanın yardımcı bir yazılımı yüklüyse oradan düzeltmeye çalışabilirsin.

hocam programı buldum ındırdım ama kapak kaldırmayla ilgili seceneği bulamadım :)
Seçeneği ilk başta ben de göremedim, İnternete bağlanınca ortaya çıktı. Pil ayarları bölümünde olması lazım.
Hocam programı buldum ındırdım ama kapak kaldırmayla ilgili seceneği bulamadım :)

Seçeneği ilk başta ben de göremedim, İnternete bağlanınca ortaya çıktı. Pil ayarları bölümünde olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı