Lenovo laptop oyun oynarken şarj azalıyor

Yarın yollayacağım cihazı, başına bir şey gelmeden giderse.
Sen gönderirken video al ve güzel paketle gerisini takma.

Ben o kadar 2 kutuya koyarak patpatlarla yollamıştım, bunlar direkt laptobun kendi kutusuyla yollamışlar.
Bunu her servis yapıyor Acer'da aynı.

ülkede teknik servislerin çoğunluğu bir tuhaf olduğu için pek umutlu olamıyorum.
Sorunu anlatmak zor maalesef. Ben de Acer'da TPM problemi yaşıyorum. Cihaz ilk açılışta hızlı Boot edince TPM bilgileri yüklenmesi geç sürüyor o bilgileri alan bir anti virüs veya tpm.msc yazınca öyle oluyor bunu yazılımsal sanıyor servisler ben de TPM için MC'den büyük düzeltme yaması bekliyorum zaten AMD sistemlerde TPM aktifken sorunlar oluyormuş sanırım.

Gayet normal durum, siz mi dalga geciyorsunuz.
Verdikleri cevap normal.

Ve bu azalma da normal.
Hocam selam, Ideapad Gaming 3 cihazımda 1,5 saatlik Valorant sonrası %3'lük bir azalma ile karşılaştım. 5800H ve 90W 3060 var, 170w da adaptör var. Normal bir durum mu? Oyunu kapattıktan sonra hala şarj olmayıp 97'de kalıyor.

Hocam selam, Ideapad Gaming 3 cihazımda 1,5 saatlik Valorant sonrası %3'lük bir azalma ile karşılaştım. 5800H ve 90W 3060 var, 170w da adaptör var. Normal bir durum mu? Oyunu kapattıktan sonra hala şarj olmayıp 97'de kalıyor.
Normal durum, sorun yok.

Dostlar bir güncelleme yapmak istiyorum. Gören ve aynı soruna sahip olanlar için. Lenovo Ideapad Gaming 3 3050 Ti olan model vardı bende. 135W adaptör varken ağır oyunlarda şarjı azalıyordu yetmiyordu yani adaptör. Ben de müşteri hizmetlerini aradım söyledim durumu. Benden 135W onlara göndermemi yerine 170W adaptör göndereceklerini söylediler. Adaptörü cumartesi gönderdim diğer hafta cuma günü 170W adaptör elime geçti. Şimdi rahatça oynayabiliyorum. Sorunu olanlar müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

Geri
Yukarı