Lenovo laptop sıfırlama sonrası açılmıyor

BORA53

Centipat
Merhabalar. Lenovo Ideapad 310 laptopumu 1 ay önce sıfırladım ve kurulumunu yapmadan kapattım. Dün açmaya çalıştım ancak hatalar aldım. Baktım ki harddisk yuvasından çıkmış, taktım ve çalıştırdım. Install Windows hatası aldım, regeditden düzelttim. Ancak şimdi de "Windows yükle: Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayara Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın" hatası alıyorum. Me yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu laptopun bana çektirdiklerini bir Allah bir ben biliyorum. Ve laptop masaüstünde, Chrome'da aşırı yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Lenovo Ideapad 310 laptopumu 1 ay önce sıfırladım ve kurulumunu yapmadan kapattım dün açmaya çalıştım ancak hatalar aldım baktım ki harddisk yuvasından çıkmış, taktım ve çalıştırdım install Windows hatası aldım regeditden düzelttim ancak şimdi de "Windows yükle: Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayara Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın" hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim bu laptopun bana çektirdiklerini bir Allah bir ben biliyorum. Ve laptop masaüstünde, Chrome'da aşırı yavaş.

Bende aynı laptopu kullanıyorum hatta şu an ondan yazıyorum kurulm gelmeden kapatmanızdan kaynaklı neden bunu yaptınız acaba? Harddiski evde masaüstü bir PC varsa ona takıp biçimlendirin sonra USB ile Windows'u bir daha yükleyin masaüstü PC yoksa bilgisayarcıya verilebilir 30TL gibi bir fiyata yapıyorlar. Edit: HDD kolay kolay yuvadan çıkmaz darbe almış olabilir darbe aldıysa büyük ihtimalle badsectore yakalandı ve HDD arızalanıp yavaş çalıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı