Bilgisayar sıfırlama sonrası oturum açılmıyor

Fearoot88

Kilopat
Beyler PC'yi sıfırladım bilgisayarı açtığımda kullanıcı adı şifre istiyor önceden yazarak giriş yaptıgım şeyleri denedim yanlış dedi lütfen yardım nasıl çözeceğim bu sorunu?

Dosya Ekleri

• IMG_20190830_112703.jpg
    IMG_20190830_112703.jpg
    343,5 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler PC'yi sıfırladım bilgisayarı açtığımda kullanıcı adı şifre istiyor önceden yazarak giriş yaptıgım şeyleri denedim yanlış dedi lütfen yardım nasıl çözeceğim bu sorunu?
Bende de böyle bi'şey olmuştu güvendiğin bir bilgisayarcıya git sana şifreni kırsın ben böyle yapmıştım.

Diğer kullanıcı yazıyor. Sen diğer kullanıcı mısın?

nasıl giriş yapıcam başka bir seçenek yok Microsoft hesabı ile oturum aç ve yerel hesap ile oturum aç yazıyo altta
Diğer kullanıcı yazıyor. Sen diğer kullanıcı mısın?

Diğer kullanıcıdan başka bir seçenek yok yani bilgisayarı açar açmaz. Bu ekran geliyor

Hocam suan guvenli modda açtım pcyi masausyundeyım gerı donusum kutusu var sadece bilgisayarımı açamıyorum sadece çalıştır komutu açık cmd falan girebiliyorum nurdan çözebilir iyim sorunu
Windows'dan hesap kaldırırken Microsoft hesabını da silmiş olabilirsin. Hotmaile giremiyorsan durum öyledir.
Linkteki yöntemi denedin mi?
Şifre girmek yerine enterlayıp geçmeyi ya da ?
Şimdi Bi kod yazdım güvenli moda net User adminstaror active yes ye bir kod sonra resetledim. Bilgisayarı otomatik olarak adminstarorda oturum actı ama çoğu şeye tıklıyamıyprum ve acamıyorum ekranda sadece geri donusum kutusu var arama kısmına falan tıklanmıyor bunu nasıl çözücem şimdi
Bu bilgisayara tıklıyorum Varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı diye Bi hata veriyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı