Lenovo Laptopun 820M Ekran Kartı Bozuldu

twd2434

Hectopat
Arkadaşlar merhaba az önce oyun oynarken sanırım laptopumun ekran kartı bozuldu. Fotoğraf ekledim, kontrol eder misiniz acaba? Ne olmuş olabilir? Bilgisayar marka ve Özellikleri; Lenovo, Intel Core i5-4210M, Nvidia 820M

ggg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ve şöyle birşey söyleyeyim yaklaşık 2-3 ayddır benim d tuşumda bir sorun vardı bu sorun bazen 4-5 kere basıyor bazen hiç basmıyor böyle üzerine parmağım ile çökünce o gün full çalışıyor du dün de pubg oynarken aynısını yaptım daha sonra böyle oldu işte.

nvidiayı devre dışı bırakınca sorun hiç yok ancak fps 30 falan olduğundan oyun oynayamıyorum :D
O zaman ekran kartıylada alakalı olabilir bilgisayarcıya danışabilirsin.

Arkadaşlar merhaba az önce oyun oynarken sanırım laptopumun ekran kartı bozuldu. Fotoğraf ekledim, kontrol eder misiniz acaba? Ne olmuş olabilir? Bilgisayar marka ve Özellikleri; Lenovo, Intel Core i5-4210M, Nvidia 820M

Eki Görüntüle 404937
Ekran kartını güncelle bndede aynı sorun olmuştu renkler falan değişmişti falan filan güncelle ekran kartını 1 saat sonra düzelir

15 yıldır laptop tamiri yapan bir yere mesaj yoluyla sordum kişi şöyle söyledi gorunen sorun ekran kartı ram cachlerınden kaynaklı yapar %80 ıhtımal ıle chıpsetten de yapar ıncelenmesı gerek chıpsetten ise riskli durumu var komple görüntü gitme gibi dedi bakalım ne olacak...
ram cachlerınde ise sorun 170₺ masrafı olur chıpsetten kaynaklı ıse 240₺ masrafı olur sizce bu fiyat normal mi laptop için ?

Son düzenleme:
15 yıldır laptop tamiri yapan bir yere mesaj yoluyla sordum kişi şöyle söyledi gorunen sorun ekran kartı ram cachlerınden kaynaklı yapar %80 ıhtımal ıle chıpsetten de yapar ıncelenmesı gerek chıpsetten ise riskli durumu var komple görüntü gitme gibi dedi bakalım ne olacak...
ram cachlerınde ise sorun 170₺ masrafı olur chıpsetten kaynaklı ıse 240₺ masrafı olur sizce bu fiyat normal mi laptop için ?
Usta aynı sorun bende de oldu bi kaç gün önce hangi teknik servise sordun nerede veya telefon numarasi var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı