Lenovo Lecoo HT403 kulaklık alınır mı?

İyi değil hocam. Bakın her markanın bir kusuru vardır. MSI adlı marka güzeldir, fakat MSI adlı markanın modeli kötüdür öyle örnek vereyim size.

Galax markasını hiç duymamış olabilirsiniz, beğenmezseniz paranız benden.

İyi değil hocam. Bakın her markanın bir kusuru vardır. MSI adlı marka güzeldir, fakat MSI adlı markanın modeli kötüdür öyle örnek vereyim size.

Tmm son bir şansımı deneyeceğim olmazsa alacağız artık.

Bu nasıl?

Dostum bu önerdiğin mikrofon sorun çıkartır mı yayın falan açıyorum güzel bir mikrofonu olan kulaklık arıyorum.

Dostum bu önerdiğin mikrofon sorun çıkartır mı yayın falan açıyorum güzel bir mikrofonu olan kulaklık arıyorum.
Bu fiyata tek kaliteli kulaklık bu. Ufak bir yazılımı da var. Teknobiyotik adlı sitenin resmi distribütörü Galax. Galax Sonar 02 var, ama stoğu tükendi ve bir daha gelmedi. Şimdi galax sonar 01 mikrofon testine baktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 5:04 kısmında galax sonar 01 modelinin mikrofon testini yapıyor.

02 modeli olsaydı onu önerirdim çünkü çok daha iyi bir kulaklik. Bu fiyata pek iyi kulaklık yok. Gamenote H2002D adlı bir model vardı 800TL olmuş zam gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı