Lenovo Lecoo MG1101 rezaleti

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi geceler. Bugün A101'in aktüel ürünlerinden biri olan konu başlığındaki model fareyi almış bulunmaktayım. Fiyat olarak en ucuz A101 de satılıyordu. Nette baktığımda bu farenin 155 TL'ye kadar satıldığını fark ettim. Neyse asıl konumuza gelirsek oyuncu faresi iddiası ile satılan bu mouse yıl olmuş 2022 de nasıl 125 Hertz (8ms) olabilir? O kadar çok zoruma gitti ki başkaları da boşuna Lenovo denen firmaya kanmasınlar diye buraya yazıyorum. Bakınız! İnternette ve kutu içerinde mouse ile ilgili adam gibi hiçbir bilgi yok keza forum da aynı. Lütfen alan arkadaşlar bana geri dönüş yapabilir mi? İade etmeden bir bilgi akışı olsun, belki sorun benim farenin optiğindedir. 😫

forum.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Nesi rezalet? $6'a profesyonel ürün beklemek mi yoksa beklentinin gerçekleşmemesi mi?

Ben Amerika'da yaşamıyorum kardeş burası Türkiye pazarı 100 TL şu an bu farenin iddia etti özellikleri hayli hayli karşılayamıyor. Aynı fiyat bandında karşılayacak başka fareler var lütfen eleştiri için eleştiri yapmayın. Konu başka yere dağılıyor.

Ben Amerika'da yaşamıyorum kardeş burası Türkiye pazarı 100 TL şu an bu farenin iddia etti özellikleri hayli hayli karşılayamıyor. Aynı fiyat bandında karşılayacak başka fareler var lütfen eleştiri için eleştiri yapmayın. Konu başka yere dağılıyor.
Yerli üretim değilse nerede yaşadığının bir önemi yok. İddia ettiği özellikler nedir?

Yerli üretim değilse nerede yaşadığının bir önemi yok. İddia ettiği özellikler nedir?

O zaman bana bizde 10 k olan aynı sistemi 500 dolara toplayan adamla aynı kefeye konulmamı sağlayın! Peki hangi taraf bu konuda daha rahat davranabilir. Adam benim 10 k verdiğim GTX1650 sistemi aynı donanımlar ile YouTube 500 dolara topluyor. Sizin bu mantığınız bana telefonun göster dayıları hatırlattı :)
6 dolar 90 TL denk geliyorsa, 10 dolar olan mouse- Logitech G102 1000 Hertz eşit mi? Kim kimi alır? Bu mouse pert benim için benim öz düşüncem bu bitti kimse karışamaz iyi geceler.

Son düzenleme:
O zaman bana bizde 10 k olan aynı sistemi 500 dolara toplayan adamla aynı kefeye konulmamı sağlayın! Peki hangi taraf bu konuda daha rahat davranabilir. Adam benim 10 k verdiğim GTX1650 sistemi aynı donanımlar ile YouTube 500 dolara topluyor. Sizin bu mantığınız bana telefonun göster dayıları hatırlattı :)
6 dolar 90 TL denk geliyorsa, 10 dolar olan mouse- Logitech G102 1000 Hertz eşit mi? Kim kimi alır? Bu mouse pert benim için benim öz düşüncem bu bitti kimse karışamaz iyi geceler.

Yani hocam kafam karıştı. Sizce bu fiyata bu mouse iyi midir? Ne yapmalıyım kısaca söyler misiniz?

Geri
Yukarı