Lenovo Legion 5 11.999 TL!

3200 mü düşük performanslı oluyor anlamadım.
Mhz değerleriyle alakalı değil, içinde dandik RAM kullanılmış. Sanırım gecikme değerleri ve dual rank-single rank olmasından kaynaklı, tam bir bilgim yok. Şu videodan da görebileceğiniz üzere, RAM'leri değiştirince bayağı bir fark oluşuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"17acH6H model koduyla listelenmeye başlamıştı geçen hafta hocam, ama Türkiye için herhangi bir listeleme yoktu. Bu sabah ilk Türkiye modeli listelendi, özellikler:
Ryzen 7 5800H 8C 16T işlemci
RTX 3060 115W(MUX Switch desteği)
17 inç 144Hz ekran, FreeSync destekli(15 ibç olanlar 165Hz ve G-SYNC destekli idi, bu sadece FreeSync destekliyor)
8x2 3200MHz RAM
1TB SSD
Tek renk beyaz klavye(15 inçte 4 bölge RGB idi)
80wh batarya(5 Pro bataryası)
Windows 10 Home
Mouse hediyesiz(15 inç olanlar Legion M300 mouse ile geliyordu)

Benim görüşüm: A-L-I-N-M-A-Z
15 inç olan mükemmel iken bunda çoğu özellikten kısmaları olmamış,

Eki Görüntüle 951941
17 inç Legion 5 sayısı 2 oldu. Ve şimdiki listelenen 3070 115W kart ile geliyor. 3070 ve büyük ekran isteyenler için iyi bir seçenek, RGB, G-SYNC ve mouse hediyesi olmaması 15 inçe göre eksileri."

(@Radeon RX 5500M) hocam böyle yazmış. Ben de v25.1 alamadığım için buna yönelmiştim ama 17inç modeli bi tık şüpheye düşürdü. Alacak olanların bilgisine şu an 15inç olanını almamak için zor tutuyorum kendimi :)

"17acH6H model koduyla listelenmeye başlamıştı geçen hafta hocam, ama Türkiye için herhangi bir listeleme yoktu. Bu sabah ilk Türkiye modeli listelendi, özellikler:
Ryzen 7 5800H 8C 16T işlemci
RTX 3060 115W(MUX Switch desteği)
17 inç 144Hz ekran, FreeSync destekli(15 ibç olanlar 165Hz ve G-SYNC destekli idi, bu sadece FreeSync destekliyor)
8x2 3200MHz RAM
1TB SSD
Tek renk beyaz klavye(15 inçte 4 bölge RGB idi)
80wh batarya(5 Pro bataryası)
Windows 10 Home
Mouse hediyesiz(15 inç olanlar Legion M300 mouse ile geliyordu)

Benim görüşüm: A-L-I-N-M-A-Z
15 inç olan mükemmel iken bunda çoğu özellikten kısmaları olmamış,

Eki Görüntüle 951941
17 inç Legion 5 sayısı 2 oldu. Ve şimdiki listelenen 3070 115W kart ile geliyor. 3070 ve büyük ekran isteyenler için iyi bir seçenek, RGB, G-SYNC ve mouse hediyesi olmaması 15 inçe göre eksileri."

(@Radeon RX 5500M) hocam böyle yazmış. Ben de v25.1 alamadığım için buna yönelmiştim ama 17inç modeli bi tık şüpheye düşürdü. Alacak olanların bilgisine şu an 15inç olanını almamak için zor tutuyorum kendimi :)
Cihaz Lenovo Türkiye garantili mi? 3 yıl garanti olduğu yazıyor fakat aşağıda Lenovo Türkiye garantili ibaresini göremedim.

Cihaz Lenovo Türkiye garantili mi? 3 yıl garanti olduğu yazıyor fakat aşağıda Lenovo Türkiye garantili ibaresini göremedim.
Valla hocam 26 ay garantili olduğu yazıyor aşağıda itimat edilen odur. Fakat siz Lenovo desteği arayıp ürün numarasıyla sorabilirsiniz, çünkü Lenovo Türkiye garantilidir yazısını göremedim.

Aldım 1 tane. Birkaç gündür 11-12k TL bütçeye laptop bakıyordum. Hatta bütçe arttırıp 1 TB SSD'li halinin stoğunu mu beklesem diyordum, iyi denk geldi. Satıcısı Hepsiburada, büyük ihtimalle Lenovo Türkiye garantilidir de zaten. Değilse bile gözümüz gibi bakacağız artık :D

Geri
Yukarı