Lenovo Legion 5 13.978 TL

Hocam Legion plastik kasaları çok kaliteli, MediaMarkt'ta kendim kullandığım ASUS'u alırken 2070 bulunan Legion 5'e bakmıştım, kasası plastik olsa da ROG kadar kaliteli hissettiriyor.

İster ROG ister Legion olsun, plastik plastiktir. Kendimde inceledim zaten, evet hissiyat güzel ama alüminyum değil. Şahsen 1K daha çıkıp stoğa gelince Tulpar V25 alırım. Ayrıca RAM yüzünden 100W 3060 performansı veriyor.

5600H'ın avantajı daha az ısınması onu da göz önünde bulundurun derim.

@Turkish Kebab geldi Legion hocam.

Hocam senin Aorus bile bundan daha yüksek performans verir diye tahmin ediyorum, Lenovo dandik RAM ile kendi ayağına sıktı.

Screenshot_20210902_190510_com.google.android.youtube.png

İster ROG ister Legion olsun, plastik plastiktir. Kendimde inceledim zaten, evet hissiyat güzel ama alüminyum değil. Şahsen 1K daha çıkıp stoğa gelince Tulpar V25 alırım. Ayrıca RAM yüzünden 100W 3060 performansı veriyor.

Hocam senin Aorus bile bundan daha yüksek performans verir diye tahmin ediyorum, Lenovo dandik RAM ile kendi ayağına sıktı.

Eki Görüntüle 1156253

Hocam farkı bu kadar beklemiyordum açıkçası, bayağı bir fark varmış. İçindeki RAM'lerin CL değerleri ve güncellenmiş hallerinin CL değerleri var mı acaba? Jarrod's Tech kanalı bilgi veriyor mu?

Evet izledim videolarını. Keşke bir 5800H vs 5600H testi olsa da görsek aynı koşullarda. Merak ediyorum çok bir performans farkı var mı?

Geri
Yukarı