Lenovo Legion 5 15ACH6H vs 82JY007XTX

Bütçe
30.000-38.000

Mert654

Femtopat
Daha fazla  
Harici monitör alacaksan 15.6 inç daha uygun. 17 inç olanını kullanıyorum adaptör ve çantayla 5 kiloyu geçiyor. Taşıması işkence ama güzel laptop burda tercih sana kalmış hafif olsun diyorsan harici monitör kullanacam dersen15.6, yok sadece laptop ekranını kulanacam ekran büyük soğutma iyi olsun diyorsan 17" olanı al.

Harici monitör alacaksan 15.6 inç daha uygun. 17 inç olanını kullanıyorum adaptör ve çantayla 5 kiloyu geçiyor. Taşıması işkence ama güzel laptop burada tercih sana kalmış hafif olsun diyorsan harici monitör kullanacağım dersen15.6, yok sadece laptop ekranını kulanacağım ekran büyük soğutma iyi olsun diyorsan 17" olanı a
Harici monitör kullanmayacagim ondan dolayi 17.3 tercih edeceğim sanırım

Harici monitör alacaksan 15.6 inç daha uygun. 17 inç olanını kullanıyorum adaptör ve çantayla 5 kiloyu geçiyor. Taşıması işkence ama güzel laptop burda tercih sana kalmış hafif olsun diyorsan harici monitör kullanacam dersen15.6, yok sadece laptop ekranını kulanacam ekran büyük soğutma iyi olsun diyorsan 17" olanı al.
Aynı cihaz varsa yorum yapabilir misiniz memnun musun? İyi kötü yanları nasıldır?

Aynı cihaz varsa yorum yapabilir misiniz memnun musun? İyi kötü yanları nasıldır?
17Ach6h modeli var 3060 versiyonlu. Kaliteli bir laptop sesi oyun performansı soğutması çok tatmin edici. Malzeme plastik ama kaliteli hissettiriyor 1.5 senedir kullanıyorum belirgin bir problem görmedim sadece ağır 2.85 kilo laptop adaptör hariç

Geri
Yukarı