Lenovo Legion 5 15ach6h vs Lenovo Legion 5 82JU00EBTX

Merhaba,
Teknosadan son kalan 5 prolardan birini aldım. Bu aletin ramlari X8 mi X16 mı nasıl anlarız.
Diğer sorum Giriş çıkış portları veya içindeki anakart portlarının teknik bilgisine nereden ulaşabiliriz.
Mesela arkadaki USB C çıkışında power amblemi var. Bu nedir bilgim yok. Onun yanında zaten power girişi var güç için.

Ben var diye biliyorum ve bunu bilerek alacam. Sonradan kaliteli RAM almayı planlıyorum.
hocam zaten 16bin lira gibi absürt bir fiyat ödüyoruz ramların tabiri caizse dandik olması ve sonradan tekrar masraf yaratması çok mantıksız geldi şuanda çok aşırı da bilgi sahibi değilim ama böyle düşünüyorum

Merhaba,
Teknosadan son kalan 5 prolardan birini aldım. Bu aletin ramlari X8 mi X16 mı nasıl anlarız.
Diğer sorum Giriş çıkış portları veya içindeki anakart portlarının teknik bilgisine nereden ulaşabiliriz.
Mesela arkadaki USB C çıkışında power amblemi var. Bu nedir bilgim yok. Onun yanında zaten power girişi var güç için.
Oradan da şarj edilebiliyor, telefonunuzun şarj aleti falan varsa yani iş görür yanınızda kendi şarj aleti yokken. Ama tabi adaptörün gücüne bağlı olarak ne kadar sürede şarj edeceği değişir. Ya da şarjdayken tam performans kullanamayabilirsiniz.

Geri
Yukarı